Odkryj widoki Portugalii TravelPapa Guides

Przede wszystkim, Portugalia może wiązać się z bogatym dziedzictwem historycznym, niesamowite lokalnych win i kuchni, wybór hoteli, ciepłe przyjemny klimat, wysoki poziom bezpieczeństwa oraz ogromną liczbę oferowanych rozrywek.

To nie ma znaczenia, jeśli masz zamiar odpocząć na plaży, zwiedzanie historycznych miejsc w kraju, ponurkować, odkryć jasny Portugalia nocnego życia lub po prostu spróbować lokalnej kuchni - Portugalia oferuje ci wszystko!
Są to zarówno piaszczyste i żwirowe plaże w Portugalii, a przy okazji, istnieje wiele tem, ale należy zawsze zwracać uwagę na flagi, miejsca na ich terytorium: czerwona oznacza, że ​​morze jest dość burzliwa i to kategorycznie zabronione pływać; Kolor żółty oznacza, że ​​powinieneś być bardziej uważny podczas pobytu w wodzie i zielona oznacza, że ​​jest całkowicie bezpieczne pływać.
Choć terytorium Portugalii jest raczej mała, to można naprawdę uznać dumnym posiadaczem bardzo bogatym dziedzictwem historycznym: wiele dawnych katedr, pałaców i twierdz wciąż rozsianych po całym kraju, w dzisiejszych czasach. Do najbardziej popularnych miejsc turystycznych w Portugalii są miasta Lizbona, Porto, jednego z najstarszych miast i dawnej stolicy kraju, Braga, kulturalnym i religijnym Portugalii i Coimbra, która zawiera kilka klasztorów i zabytkowych murów twierdzy.
Najbardziej popularne pamiątki wnieść do domu z portugalskiej podróży są na całym świecie znany lokalnego wina z Madery, oryginalnego czerwonego i białego wina portu, różne ceramicznych, wyrobów skórzanych i plecione ręcznie robione koronki i tak dalej.
Przygotuj się do portugalskiej przygody z pomocą TravelPapa Guides!

This text was translated with Google translate, read the original text here


Author: Anastasia Ciolac

Source: TravelPapa.com/PrivateTourGuides


More News:


My Trip

My Password Reset

To reset your password, please enter your email address below. An email containing further instructions will be immediately sent to the email address associated with your account.

To top