Chodźmy do Irlandii z TravelPapa Guides

Istnieje ogromna liczba opuszczonych dawnych zamków, klasztorów i dworów w Irlandii, bo aż liczbą legend o Trolle, magów i lepricons zamieszkujących w nich.

Wśród wszystkich europejskich ośrodków turystycznych Irlandii jest uważana za jedną z najlepszych miejsc wypoczynku na dość długo już, jak to ma wiele ciekawych i odważnych ofert wycieczkowych, pyszne piwo, szczególnego charakteru i wielkiej znaczącej historii.
Przede wszystkim, Irlandia jest związana z przepięknych krajobrazów, pokazów teatralnych w Dublinie, skalny stron w Limerick i, oczywiście, absolutnie gościnnych mieszkańców. Oprócz doświadczonych turystów, Irlandia jest również bardzo popularny wśród zagranicznych studentów, którzy przyjeżdżają tu co roku, aby poprawić swoje umiejętności języka angielskiego.
Najbardziej popularnym sposobem podróży po kraju autobusem, który reprezentuje jasnozielony piętrowych (tak, to dość łatwo to zauważyć, jeśli szukasz dla każdego). Innym popularnym sposobem podróżowania jest albo pociągiem lub promem, gdyż istnieje wiele małych wysepek rozsianych na całym zachodnim wybrzeżu.
Shamrock jest głównym "źródłem inspiracji" dla wszystkich lokalnych twórców pamiątek. Można je zobaczyć wszędzie, od prostych magnesów na lodówkę do rzeczywistych obrazów i obiektów projektowych (tak, tak daleko, jak rozumiem, to najpopularniejszy rzeczą przynieść do domu z Irlandii). Inne popularne pamiątki są różne krajowe instrumenty muzyczne, zwłaszcza dudy, lokalne napoje alkoholowe, w tym piwa i whisky i tak dalej.
Istnieje ogromna liczba opuszczonych dawnych zamków, klasztorów i dworów w Irlandii, bo aż liczbą legend o Trolle, magów i lepricons zamieszkujących w nich. Czy chcesz, aby sprawdzić, czy są one prawdziwe czy nie? TravelPapa Przewodnicy na pewno może pomóc!

This text was translated with Google translate, read the original text here


Author: Anastasia Ciolac

Source: TravelPapa.com/PrivateTourGuides


More News:


My Trip

My Password Reset

To reset your password, please enter your email address below. An email containing further instructions will be immediately sent to the email address associated with your account.

To top