Podróż do Japonii z TravelPapa Guides

Piękny kraj Japonii starannie łączy swoje dawne tradycje i nowoczesność: stare pagody i wspaniały wysokie wieżowce, ofuro (lub krajowe wanny japoński) i popularnych ośrodków SPA i tak dalej.

Ta niezwykła kombinacja jest jednym z głównych czynników, które przyciągają tysiące turystów rocznie w tym absolutnie wspaniałego kraju. Ale oprócz wyjątkowej atmosfery, istnieje wiele ciekawych rzeczy, które każdy podróżny może znaleźć dla siebie, jak unikalnej architektury japońskiej, w tym wielu starożytnych świątyń, mało znany na całym świecie parków rozrywki dla dzieci, jak "Disneyland" lub "Universal Studio", zadziwiająco piękna przyroda i krajobrazy, szacunku i tak malownicze mieszkańcy, niezwykła kuchnia i tak dalej.
Japonia jest uważana za dość bezpieczny kraj, to jednak zaleca, aby nie zapomnieć o prostych zasadach pobytu w obcym kraju, w każdym razie. Ważne jest również, aby pamiętać, że języki obce nie są szeroko rozpowszechnione w Japonii, więc jest to prawie niemożliwe do spełnienia anglojęzycznych przechodnia na ulicy. W każdym razie, jeśli się zgubisz, można zawsze poprosić policjantów o pomoc - będą pokazać drogę do hotelu lub innym miejscu, czego potrzebujesz. Jeszcze jedna dobra rzecz - wszystkie znaki i wskaźniki są kopiowane do alfabetu łacińskiego, więc dużo łatwiej orientować się na ulicach.
Japonia jest najlepszym miejscem do łączenia wszystkie główne rodzaje urlopów, w tym wypoczynku na plaży, chodzenie na wielu wycieczkach ryzykowny, jazda na nartach, degustacje żywności, odwiedzając ośrodki SPA i tak dalej.
Najbardziej popularne pamiątki zabrać do domu z Japonii tradycyjnie malowane fanów samurajów lub Geisha lalki, ubrania krajowych, artykuły porcelanowe, obrazy hieroglif niezwykle zaprojektowaną biżuterię, japońskie kosmetyki naturalne i tak dalej.
Got zainteresowany? Znajdź swój własny japońskiej prywatnego przewodnika na www.travelpapa.com/guides~~pobj i przygotuj się na niezapomniane japońskiej przygody !

This text was translated with Google translate, read the original text here


Author: Anastasia Ciolac

Source: TravelPapa.com/PrivateTourGuides


More News:


My Trip

My Password Reset

To reset your password, please enter your email address below. An email containing further instructions will be immediately sent to the email address associated with your account.

To top