Odkryj starożytne tajemnice Peru z TravelPapa Guides

Przede wszystkim, Peru jest tak bardzo popularny wśród turystów z całego świata ze względu na jego tajemnic i cudów - tajemnicza dziedzictwo starożytnych cywilizacji.

Nawet najbardziej doświadczeni podróżnych są coraz zaskoczony widzenia najlepiej skonstruowanych świątyniach Machupicchu, doskonałe prehistoryczne obserwatoria Peru i niezwykle bogata lokalnego ekosystemu.
Poza tym wszystkim, Peru jest również reprezentowana przez wielu starożytnych indyjskich miast tajemniczych budowli, zielone dżungle, najgłębszego kanionu na świecie, znany na całym świecie jeziora Titicaca, które dawno temu kiedyś były częścią oceanu i tak na.
Wszystkie główne Atrakcje Turystyczne kraju może być podzielona na dwie części: dziedzictwo starożytnych cywilizacji i natury piękna, które są rozłożone na całym lokalnych parków narodowych. Pisac to miasto i starożytnej twierdzy, znajduje się w niewielkiej odległości od rzeki Urubamba. Ruiny starożytnych fortyfikacji znajdują się w jego otoczeniu, które wykorzystywane do ochrony wejście do doliny.
Innym znanym miejscowym zwiedzanie jest reprezentowana przez Nazca Desert, który jest uważany za "gem" kraju. Jest to ogromny płaskowyż, który jest całkowicie pokryta licznymi tajemniczymi maswerkami, które mogą być wyraźnie widoczne tylko z powietrza. W maswerkami stanowią sylwetki ptaków i zwierząt, a nawet postaci ludzkich.
Arequipa jest najpiękniejszym miastem w Peru , który znajduje się na południu kraju, a która zawiera wiele unikalnych zabytków, w tym dawnych klasztorów, kościołów i katedr. Niedaleko od miasta znajduje się Kanion Colca, który uważany jest za najgłębszy na całym świecie.
Wschodnia część kraju jest reprezentowana przez Selva, który przyciąga setki turystów tutaj przez jej absolutnie unikalną florą i fauną: tutaj dżungle pełne są rzadkich i niezwykłych roślin i kwiatów, Amazon River to mieszkanie rzeki delfinami, Kajmany i wiele innych gadów, ptaków egzotycznych i tak dalej. Poza tym, wiele plemion Indian nadal mieszkają tam i dżungle ukrywają wiele zabytków starożytnych cywilizacji.
Już chce iść na peruwiańskiej przygody? Zwrócić się do jednego z naszych licznych miejscowych przewodników, w tym Axel Tippe, Roland Llave lub Mario Lazaro , na pewno wiedzą, jak zorganizować jeden!

This text was translated with Google translate, read the original text here


Author: Anastasia Ciolac

Source: TravelPapa.com/PrivateTourGuides


More News:


My Trip

My Password Reset

To reset your password, please enter your email address below. An email containing further instructions will be immediately sent to the email address associated with your account.

To top