Znajdź swoje ulubione miejsce we Włoszech z TravelPapa Guides

Włochy są równie popularne wśród turystów zarówno zimą jak i latem.

Co tysięcy sezon turystów przyjeżdżają tu z całego świata, aby zobaczyć na całym świecie znane sightseeigs na własne oczy, aby przejść na najbardziej egzotycznych i imponujących wycieczki, pływać w czystej ciepłe morze, reszta na długie ładne plaże i podziwiam widoki zapierające dech w piersiach lokalnego charakteru.
W północnej części kraju jest uważana za "Międzynarodowy Italy" , który na pierwszy rzut oka wygląda jak niektórych regionach Francji lub, na przykład, w Szwecji. Wszystkie główne ośrodki narciarskie i centra handlowe koncentrują się właśnie w tym obszarze. W centralnej części kraju, może być związane z wszystkich głównych zabytków historycznych i kulturalnych, w tym niesamowite zabytków architektonicznych miasta Rzym, Watykan, malowniczych pól Toskanii i tak dalej. I wreszcie, w południowej części, które mogą być naprawdę nazywa "najbardziej włoskim", jak życie jest tak jasny, gorący, głośny i żywy - tak jak w tych wszystkich włoskich filmach wszyscy wykorzystywane do oglądania.
Włochy zawiera około 8000 dużych miast i miasteczek, ale to tylko kilka z nich, które mają być zawarte w wykazie każdego "must visit". Są to: Rzym z jego starożytnej kultury średniowiecznej i Watykańskiego, Salerno z parków archeologicznych i Syrakuz z jego zabytkami architektonicznymi i starożytnego greckiego świata. Florencja jest wielkim ośrodkiem sztuki włoskiej i sama Wenecja reprezentuje ogromny zdumiewająco wspaniały zwiedzanie architektonicznego na otwartym powietrzu. Wszyscy miłośnicy zakupów należy iść prosto do Mediolanu, a większość osób romantyczne absolutnie uwielbiam atmosferę Werony. Ośrodki znajdują się w całym kraju i na ogół stanowią obszar około 7500 kilometrów.
Najbardziej popularne pamiątki zabrać do domu z Włoch są zazwyczaj weneckie maski, broszki lub lalki porcelanowe, różne biżuterię, cięcie szkła, lokalne wina i inne tradycyjne napoje i tak dalej.
Masz już zainteresowany? Następnie TravelPapa Przewodnicy mogą zaoferować zdecydowanie jeden z naszych włoskich prywatnych przewodników, jak Silvia Caso , Nina Masi , Irina Busel i wielu innych, które czekają, aby dzielić się pięknem włoskiej kultury z wami! Należy po prostu poproś!

This text was translated with Google translate, read the original text here


Author: Anastasia Ciolac

Source: TravelPapa.com/PrivateTourGuides


More News:


My Trip

My Password Reset

To reset your password, please enter your email address below. An email containing further instructions will be immediately sent to the email address associated with your account.

To top