Transatlantyckie loty z międzylądowań.

Airberlin motywuje ich pasażerom lotów transatlantyckich do postoju w Niemczech dużych miastach.

Airberlin oferuje swoim pasażerom, aby wypróbować swój nowy program postoju lecąc do dwóch niemieckich najciekawszych miast w Berlinie i Düsseldorfie. Pasażerowie latających do miejsc, z przystankami w Dusseldorf czy Berlin mogą zarezerwować bilety lotnicze z airberlin i skorzystać z tej korzystnej programu postoju.

Korzyści z Programu pośredniego:
  • Oferuje podróżującym dodatkowe możliwości do odkrywania Berlin, Dusseldorf, i okolic samochodem, pociągiem lub środkami transportu publicznego
  • Idealny do tras turystycznych z nocnych połączeń lotniczych w Berlinie i Dusseldorfie
  • Tworzy większą wartość dla osób podróżujących do Europy: jeden przystanek jest oferowana bezpłatnie
Jak działa program:
  • Pasażer powinien wybrać airberlin i zarezerwować lot z Nowego Jorku (JFK), Chicago (ORD), Miami (MIA), Los Angeles (LAX), Fort Myers (RSW), Boston (BOS) i San Francisco (SFO) przez Berlin (TXL) lub Dusseldorf (DUS), Niemcy do preferowanego miejsca przeznaczenia lotu końcowym klienta w Europie.
  • Jeden przystanek do 7 dni w każdym kierunku jest oferowana bezpłatnie
  • Dodatkowym przystankiem jest dostępny za opłatą 100 $
Odwiedź TravelPapa.com i zainspirować dużą wewnątrz europejskiej sieci tras nieba airberlin i zarezerwować bilety lotnicze z bezpłatnym postoju klientów w Niemczech z airberlin teraz.

This text was translated with Google translate, read the original text here


Author: Yana Sharkevich

Source: TravelPapa.com


More News:


My Trip

My Password Reset

To reset your password, please enter your email address below. An email containing further instructions will be immediately sent to the email address associated with your account.

To top