Chodźmy do Hiszpanii z TravelPapa Guides

Co przychodzi do głowy, gdy słyszysz o Hiszpanii?

Może, wspaniałe długie, piaszczyste plaże Wysp Kanaryjskich, wyśmienitej kuchni i sangrii, niesamowite lokalnego napoju? Albo, dźwięki kastaniety i flamenco? Albo zapiera dech w piersiach przyroda, piękne obiekty architektoniczne, dobre ośrodki narciarskie, liczne centra handlowe i żywe życie nocne? Tak czy inaczej, Hiszpania zawiera wszystko to, a może być naprawdę uważana za jedną z najlepszych miejsc turystycznych jak każdy ma możliwość, aby znaleźć coś ciekawego dla siebie.
Plaże są naprawdę uważana za jedną z głównych hiszpańskich "skarbów". Istnieje wiele z nich, w tym piaszczyste, żwirowe, skaliste, a nawet z czarnym wulkanicznym piaskiem. Ośrodki rozmieszczone są na terenie całego kraju, zarówno na obszarach kontynentalnych i wysp.
Ale poza tym, że Hiszpania może być związane nie tylko słońce i spacery nad morzem, ale także ze śniegiem i górami. Najbardziej popularne ośrodki narciarskie znajdują się bliżej granicy z Francją, które są popularne dla ich wspaniałych krajobrazów, jezior i rzek, i tak dalej.
Lokalni mieszkańcy płacą dużo uwagi na żywność, jej gotowania i serwowania, więc istnieje ogromna liczba różnych kawiarni, restauracji i tawern, które są zawsze gotowe do wprowadzenia lokalnej kuchni hiszpańskiej i win do wszystkich ich użytkowników. W Hiszpanii można znaleźć najstarsza restauracja na świecie - zostało spotkanie gości od 1725 roku (można sobie wyobrazić, że?).
Nie ma znaczenia, w jaki sposób można przejść w Hiszpanii , można znaleźć wiele zabytków i tak. Oprócz dobrze znanych miast w Madrycie, Barcelonie i Walencji, istnieje wiele jednodniowe wycieczki do Granady, Kordoby, Sewilli, Santiago de Compostela i wiele innych. Poza tym, że ból jest również uważany za bardzo znana z wielu klasztorów i świętych miejsc i absolutnie interesujących muzeów, gdzie każdy znajdzie interesującą wystawę tyle dla siebie.
Oto cztery główne rzeczy, które każdy powinien robić podczas pobytu w Hiszpanii: "idź na wizytę" Salvador Dali, smaku legendarnego wino Vega Sicilia, oglądać corrida i poczuć magiczną atmosferę flamenco. Nie wiem, jak znaleźć czas na te wszystkie rzeczy? Wystarczy zapytać TravelPapa Guides!

This text was translated with Google translate, read the original text here


Author: Anastasia Ciolac

Source: TravelPapa.com/PrivateTourGuides


More News:


My Trip

My Password Reset

To reset your password, please enter your email address below. An email containing further instructions will be immediately sent to the email address associated with your account.

To top