Wycieczka do Chicago

Chicago, lub Lubię nazywać to "czyste New York City", to majestatyczne miasto położone tuż przy porcie jeziora Michigan.
Chicago, lub Lubię nazywać to "czyste New York City", to majestatyczne miasto położone tuż przy porcie jeziora Michigan. Podczas mojej krótkiej, 2-dniowy pobyt w Wietrznym Mieście, zrobiłem Pamiętaj, aby wziąć w najbardziej znanych atrakcji, jakie ma do zaoferowania. Gdy jestem w mieście, na krótki okres czasu, zwykle znaleźć Piętrowy autobus, że mogę wskoczyć na. Te rodzaje autobusów podwieźć w ogóle z najbardziej znanych miejsc w każdym metropolii i okręgu wokół na bardzo dogodnym terminem. Zaczęliśmy naszą podróż z szybką wizytę w Navy Pier. Stara baza treningowa granatowy, ten atrakcją turystyczną ma ogromny prawo Ferris koło w środku niej, wraz z kilkoma turystycznych sklepów, restauracji i przejażdżki dla małych dzieci (lub dorosłych, którzy mają małe dzieci na sercu). Ja również sprawi, że moją drogę nad do Adler Planetarium i Shedd Akwarium , które są położone w Chicago Boardwalk, dzięki czemu można zobaczyć całą panoramę miasta. Jak banał jak może się wydawać, że jest to tradycja, aby dostać się na szczyt najwyższego budynku kiedy jestem wizyty nowe miasto. Mimo że Willis Tower jest najwyższym budynkiem w Chicago, postanowiłem odwiedzić John Hancock Center (20 $ Wstęp dla dorosłych), gdzie mamy 360-stopniowy widok na Chicago z 94. piętra. Bo to jest lato, a pogoda jest nietknięty, znalazłem się uwagę na śniadania i lunche w wielu parków miasto ma do zaoferowania. Odwiedziłem Millenium Park , jak również Lincoln i Grant Park. Grant Park był moim ulubionym, ponieważ zawierał piersiach Fontanna Buckingham , który jest jednym z największych fontann na całym świecie. Na naszej trasie, słyszałem o strasznym Chicago Fire, który zniszczył większość wczesnej architektury Chicago. Z powodu tej tragedii, miasto zaprosił wielu architektów twórczych i innowacyjnych zaprojektować ogromny wachlarz inspirujących budynku po całym mieście. Miesza się ze wszystkimi nowoczesnymi budynkami, jest tylko wieża ciśnień, którym udało się przetrwać pożar. Ten kawałek zabytkowej architektury, zagubiony w morzu szkła i lustrzanych budynków jest również wzrok warto odwiedzić. I wreszcie, nie ma wyjazd do Chicago byłaby kompletna bez szybkiej sesji zdjęciowej w Cloud Gate, znanym również jako "ziarna". To ogromna rzeźba wykonana z lustrzanymi kawałki i olbrzymia budowla przyciąga więcej turystów niż w jakimkolwiek innym miejscu w mieście. Do następnego czasu Chicago!

This text was translated with Google translate, read the original text here


Author: Flora Potapoff

Source: TravelPapa.com


More News:


My Trip

My Password Reset

To reset your password, please enter your email address below. An email containing further instructions will be immediately sent to the email address associated with your account.

To top