Podróż do Grecji z TravelPapa Guides!

Jeśli masz zamiar odwiedzić Grecję tylko na odpoczynek na plaży lub spaceru w poszukiwaniu zabytków - to nie jest w porządku. Podczas wizyty w Grecji powinien zapomnieć o pośpiechu i zgiełku i cieszyć się każdym mały szczegół wokół ciebie - greckie jedzenie i wino, morze i zachody słońca, widoki natury i komunikacji z mieszkańcami, starożytnych budowli i ciszy, przytulnych restauracji, muzyki narodowej i zabawy.

Większa część miejscowych plaż jest piaszczysta, ale można też znaleźć kilka plaż kamienistych, na przykład, Lefkada Island. Plaże lądu w ogóle są głośniejsze niż plaż można znaleźć na wyspie, gdyż istnieje wiele małych przytulnych zatok i morze jest o wiele spokojniejsze.
Najbardziej popularne pamiątki przywieźć z Grecji są oliwa z oliwek, futra i wyroby, różnie gotowane oliwki, lokalne przyprawy, srebrny i złoty biżuterię, marmurowe statuetki i wazony i tak dalej.
W kilku słowach - Grecja jest "must visit" krajem dla wszystkich miłośników historii starożytnych greckich i dla tych, którzy odnajduje przyjemność z malowniczymi widokami przyrody i jej mieszkańców. Jest tak wiele rzeczy do zwiedzania, które są rozmieszczone na terenie całego kraju, tak, że nie da się nawet próbować to wszystkie z nich w jednym wakacje, ale mimo to może zwrócić się do jednego z przewodników TravelPapa jak Panagiotisa KOSMIDIS z jego niezwykłych przygodach Santorini , na przykład.
Nasi przewodnicy na pewno wiem, od czego zacząć swoją przygodę z!


This text was translated with Google translate, read the original text here


Author: Anastasia Ciolac

Source: TravelPapa.com/PrivateTourGuides


More News:


My Trip

My Password Reset

To reset your password, please enter your email address below. An email containing further instructions will be immediately sent to the email address associated with your account.

To top