Nowa usługa lotnicza dla pasażerów pierwszej klasy!

Nowy projekt samolotu, co pozwala kontemplować całe piękno nieba przezroczystą kopułą.

W ostatnich latach postęp technologiczny wyszedł daleko do przodu, nie jest wyjątkiem, a obszar transportu lotniczego. Wszystkie linie lotnicze na świecie starają się zapewnić komfort pasażerów na maksimum. Nie wiadomością, że wiele samoloty są wyposażone w system Wi-Fi, łóżka i różnego rodzaju systemów medialnych. Ponadto, pasażerowie mogą cieszyć ogromny wybór gastronomiczny​ falbanki.

Firma zajmuje się rozwojem technologii kosmicznych - prędkość wiatru Technologies prezentuje nowy projekt «SkyDeck» Dla fanów wysokościach i emocji. Sens jest to, że na dachu samolotu zostaną ustawione przezroczystą kapsułę z dwoma wygodnymi fotelami, z których pasażerowie panoramicznym widokiem 360 stopni. Celem projektu VIP: zaspokoić zainteresowanie pasażerów i dostarczanie rozrywki dla niezapomnianych emocji, tego samego nie jest tanie przyjemności przyniesie dodatkowe znaczne dochody dla linii lotniczych świadczących taką możliwość.Usługa ta będzie oferowana dla pasażerów, którzy chcą kupić bilety w pierwszej klasie. Będą mogli podziwiać widoki na otaczające chmury i bezgranicznym niebem. Nawigacja przy użyciu samolotu, krzesło będzie za pomocą nowego mechanizmu lotnictwa, podobny do windy. Przezroczysta kopuła wykonana jest z materiału superprochnogo nieprzeniknionej zdolna wytrzymać wszelkie warunki pogodowe, jednak ta nie wpłynie na przejrzystość półkuli i przeglądu.

Gdy usługa jest realizowana, będzie można kupić bilety w pierwszej klasie TravelPapa.com i doświadczyć uroku tego wszystkiego.

This text was translated with Google translate, read the original text here


Author: Anastasia Radova

Source: TravelPapa.com


More News:


My Trip

My Password Reset

To reset your password, please enter your email address below. An email containing further instructions will be immediately sent to the email address associated with your account.

To top