Албанія - одна з найбільш незвіданих туристичних напрямків

Затишно розташований між своїми сусідами - Грецією і Республікою Чорногорія - Албанія вважається в даний час одним з найбільш невивчених балканських країн.

Що стосується багатьох років він був ізольований від усього світу, люди в наші дні знають не стільки про його багату культурну спадщину, напрочуд гарна природа, мальовничі каньйони і прекрасні чисті пляжі. Місцеві жителі досить гостинні і шанобливо по відношенню до іноземних гостей, а національна кухня абсолютно чудово. І це дві з головних причин, чому варто відвідати цю унікальну країну!
У всіх містах Албанії і особливо в її столиці - місті Тірана - ви можете знайти безліч різних сувенірів магазини і ринки, де можна знайти все , що ви хотіли б, починаючи з традиційних статей і маленьких пам'ятних подарунків повернути додому. Найпопулярніші сувеніри купити в Албанії вважаються традиційними вишивками, дерев'яні та керамічні вироби, національні музичні інструменти, місцеві традиційні напої і так далі.
Прекрасні довгі пляжі, чисте море, мальовничі гори і приємно низькі ціни є основними факторами, які приваблюють сотні туристів тут щорічно. Інші значні пам'ятки країни включають в себе кілька національних парків і таємничі стародавні замки, розташовані в деяких містах Албанії. Наші численні приватні гіди Албанії, в тому числі Romelda Коку і FWe інших, завжди готові поділитися кращі моменти перебування в цьому абсолютно унікальна країна з вами, просто перевірити , що вони пропонують на нашому сайті.
Будьте одним з перших , щоб виявити цю відмінну незвідану країну з TravelPapa Гіди !


This text was translated with Google translate, read the original text here


Author: Anastasia Ciolac

Source: TravelPapa.com/PrivateTourGuides


More News:


My Trip

My Password Reset

To reset your password, please enter your email address below. An email containing further instructions will be immediately sent to the email address associated with your account.

To top