Albania - jeden z najbardziej niezbadanych miejsc podróży

Wygodnie położony między sąsiadami - Grecją a Republiką Czarnogóry - Albania jest uważany obecnie jedną z najbardziej niezbadanych krajach bałkańskich.

Jak dla wielu latach wyizolowano z całego świata, w dzisiejszych czasach ludzie nie wiedzą tyle o jej bogatym dziedzictwem kulturowym, niezwykle piękną przyrodę, malownicze kaniony i wspaniałe czyste plaże. Lokalni mieszkańcy są raczej gościnni i szacunku wobec obcokrajowców, a kuchnia narodowa jest absolutnie pyszne. I to są dwa główne powody, dla których warto odwiedzić to jest ten wyjątkowy kraj!
We wszystkich miast Albanii , a zwłaszcza w jej stolicy - miasta Tirana - można znaleźć wiele różnych sklepów i rynków z pamiątkami, gdzie jest to możliwe, aby znaleźć cokolwiek chcesz, zaczynając od tradycyjnych artykułów i małych niezapomnianych prezentów przywrócić domu. Najbardziej popularne pamiątki kupić w Albanii są uważane za tradycyjne hafty, wyroby z drewna i ceramiki, krajowe instrumenty muzyczne, tradycyjne lokalne napoje i tak dalej.
Gorgeous długie plaże, czyste morze, malownicze góry i przyjemnie niskie ceny to główne czynniki, które przyciągają setki turystów tu rocznie. Drugim istotnym Atrakcje Turystyczne kraju zawierać wiele parków narodowych i tajemniczych zamków, które znajdują się w niektórych miastach w Albanii. Nasze wielu prywatnych przewodników Albanii, w tym Romelda Koka i fwe innych, są zawsze gotowi do dzielenia się najlepsze chwile pobytu w tym absolutnie wyjątkowym kraju z was, po prostu sprawdzić, co oferują na naszej stronie internetowej.
Bądź jednym z pierwszych odkryć ten charakterystyczny nieodkryte kraj TravelPapa Guides !


This text was translated with Google translate, read the original text here


Author: Anastasia Ciolac

Source: TravelPapa.com/PrivateTourGuides


More News:


My Trip

My Password Reset

To reset your password, please enter your email address below. An email containing further instructions will be immediately sent to the email address associated with your account.

To top