Чотири основні заборони, кожен приватний гід повинен пам'ятати

Для того, щоб зробити вашу екскурсію найбільше запам'ятався і приємним для мандрівників і уникнути будь-яких несподіваних ситуацій, кожен приватний гід повинен слідувати простим правилам і пам'ятати про чотири основні заборон під час проведення туру:
  • Не поспішайте - навіть якщо ваша екскурсія буде цікава додаткова, але ваші мандрівники дивляться надто виснажені - їх комфорт і побажання в першу чергу. Найголовніше тут не кількість даного знання, але його якість і емоційну атмосферу поїздки.
  • Не сперечаюся - кожна людина має право мати і розділяти свою власну думку. Кожен мандрівник , який збирається на поїздку не очікує ситуацій, де він повинен був би сперечатися, доводити , що він має рацію, так що в будь-якому випадку, не намагайтеся привести його до вашої точки зору - просто слухати, посміхатися і обговорити, що це правильний вихід.
  • Не бреши - ви не повинні знати все речі, існуючі в світі, так що краще сказати , що ви не впевнені у відповіді на який - то конкретної додаткове питання, ніж намагатися заповнити "відповідний" відповідь. Пам'ятайте, що в даний час вся інформація досить легко перевірити, так що не ризикувати або ви можете втратити довіру ваших мандрівників.
  • Не панікуйте - закритий музей або зламаний автобус не проблема або привід для паніки, це просто ще один шанс знайти набагато цікавіший спосіб проведення часу. Дійсно хороший приватний гід завжди має близько 2-3 планів резервного копіювання для такого випадку.

This text was translated with Google translate, read the original text here


Author: Anastasia Ciolac

Source: TravelPapa.com/PrivateTourGuides


More News:


My Trip

My Password Reset

To reset your password, please enter your email address below. An email containing further instructions will be immediately sent to the email address associated with your account.

To top