Авіакомпанія KLM радує своїх пасажирів новою послугою

KLM надасть можливість пасажирам прямо на борту літака насолодитися смаком розливного пива
KLM є єдиною авіаційною компанією в світі, яка надасть можливість своїм туристам протестувати незвичайну послугу - розливне пиво на борту авіа лайнера. Ця ідея виникла давно, але з огляду на технічні труднощі, знайшла своє втілення лише цього літа.

Авіакомпанія KLM довгий час працює з Heineken над впровадженням незвичайної послуги для пасажирів. Для реалізації даного проекту знадобилися роки розробок спеціальної ємності, яка функціонувала б на висоті понад 10000 метрів і зберігала б смак і температуру свіжого пива.

Представники KLM кажуть, що проект витратний, зусиль було докладено багато і не обійшлося без впровадження новітніх технологій в галузі авіаперевезень. Основною трудністю залишалася розробка системи охолодження і створення ємності необхідних розмірів.

Незвичайна ідея виникла кілька років тому у пасажирів KLM, які віддають перевагу розливного пива. Туристи можуть купити авіа квиток вже зараз, щоб насолоджуватися новою опцією KLM, починаючи з серпня. Тестування даного проекту мало розпочатися 2 липня 2016 року, проте було прийнято рішення перенести його на початок серпня, тому що не були отримані всі необхідні сертифікати безпеки.

Ви можете забронювати дешевий авіа квиток з TravelPapa.com і стати учасником тестування даної послуги.

This text was translated with Google translate, read the original text here


Author: Anastasia Radova

Source: TravelPapa.com


More News:


My Trip

My Password Reset

To reset your password, please enter your email address below. An email containing further instructions will be immediately sent to the email address associated with your account.

To top