П'ять основних правил ідеального приватного гіда

Найголовніше для кожного мандрівника, щоб дізнатися щось незвичайне, щоб отримати нові свіжі враження від поїздки і, щоб уникнути будь-яких неприємних обставин, як погана погода і так далі.

Але , як правило, ці фактори безпосередньо залежать від приватного гіда , його навички і його досвід. Так, цікаво , як зробити вашу екскурсію найбільше запам'ятався для ваших мандрівників? Ось п'ять основних правил:

  • Знайти вихід з будь-якої незапланованої ситуації - немає ідеальні обставини , і ви ніколи не можете спланувати свою поїздку в найдрібніших деталях - може бути , автобус буде пізно або, можливо, музей буде закритий на свята - ви ніколи не можете знати заздалегідь , У всякому разі, мандрівники жадають побачити щось цікаве, а не вирішити ці проблеми, так це ти повинен імпровізувати.
  • Жартуй - прекрасний гід не є "одноманітна радіо" , але джерело гарного настрою і приємних емоцій. Відповідна жарт або смішна історія додається до основної мови допоможе вашим мандрівникам розслабитися і створити потрібну атмосферу на вашому шляху до місця призначення туру.
  • Будьте емоційно - так, це важко дивитися зацікавлені , коли ви говорите і ту ж історію кожен день в протягом енної часу. Але , тим НЕ менш, на самому ділі професійні приватні гіди знають , як впоратися з цим, так як вони знають: це їх обов'язок залучати мандрівників до їхніх розмов і змусити його співпереживати.
  • Імпровізуйте - екскурсія, грунтуючись на інтересах мандрівників і бажає буде вважатися досконалим. Просто привернути вашу уяву!
  • Поставте себе на місце вашого мандрівника - Є багато причин , щоб бути втомленим і нервовим - тривалий політ, нескінченні черги, утомливих прогулянок, акліматизації і так далі. Іноді маленька чашка кави або додаткової зупинки , щоб трохи відпочити , як правило , досить , щоб отримати мандрівника користь 's і уникнути можливого конфлікту.

This text was translated with Google translate, read the original text here


Author: Anastasia Ciolac

Source: TravelPapa.com/PrivateTourGuides


More News:


My Trip

My Password Reset

To reset your password, please enter your email address below. An email containing further instructions will be immediately sent to the email address associated with your account.

To top