Різниця між групою і приватний тур

Зв'язок з великою групою близько 20-30 чоловік і розмова з одним певним людиною на екскурсію вимагають зовсім іншого підходу.

У першому випадку, керівництво повинно організувати натовп: перетворити їх в правильному напрямку, доглядати за всіма учасниками і підтримувати їх настрій. У другому випадку, ви не повинні бути зосереджені на великій аудиторії, тим НЕ менш, ви повинні глибоко вивчити всі інтереси і особисті переваги вашого мандрівника. Отже, які основні відмінності приватного туру?

  • Зміни в програмі - коли ви йдете на груповий тур, ви завжди будете знати заздалегідь тему, маршрут, тривалість, дата і місце зустрічі вашої поїздки. Але коли ви збираєтеся провести приватний тур, всі ці чинники (за винятком теми тур) можуть варіюватися багато, в залежності від різних обставин, в тому числі деякі особисті причини або навіть погодних умов. Звичайно, всі можливі зміни повинні бути обговорені заздалегідь, наприклад, на веб-сайті.
  • Беручи до уваги особисті інтереси - мова для групового туру , як правило , складається з різних історичних і цікавих фактів про деяку пам'ятки ( в залежності від того, що ви відвідуєте), який був підготовлений і вивчені заздалегідь. Єдиний раз, коли у вас є можливість імпровізувати, коли ви відповісти на кілька додаткових питань. У разі, коли ви тримаєте приватний тур, ви повинні краще дізнатися заздалегідь про переваги і користь вашого мандрівника. Ви також повинні завжди виглядати після того, як його настрій і реакції і ніколи не соромитися питати про його побажань і вражень. Це допоможе вам організувати приватний тур краще і в той же час отримати репутацію надзвичайно уважного керівництва.
  • Детальніше - завжди є деякі перерви в мовленні на груповому турі: при переході від одного до іншого огляду визначних пам'яток, в очікуванні інших учасників і так далі. На приватному турі ви не повинні мовчати, тому що ваш мандрівник хотів би дізнатися більше додаткові подробиці про речі навколо нього і, можливо, навіть хотів би отримати новий місцевий досвід, як ліпити банку, створюючи мозаїку, живопис тканину і так далі. Таким чином, в приватному турі є набагато більше можливостей отримати деякі дійсно незабутні враження!
  • Відповідь на всі питання - при роботі з великою групою, приватний гід має можливість вибрати , які питання відповісти, тому що не вистачає часу , щоб відповісти на всі з них. У той час як відбувається в приватному турі, ви не будете мати можливість уникнути питання, на які ви не зовсім впевнені, так що ви краще не пропонувати пункт призначення, який ви не знаєте багато о.
TravelPapa керівництва не говорить , що один тип екскурсій краще , ніж інший; вони просто сильно відрізняються в своїх найдрібніших деталях і може принести багато зовсім інший досвід, враження і спогади своїм відвідувачам!

This text was translated with Google translate, read the original text here


Author: Anastasia Ciolac

Source: TravelPapa.com/PrivateTourGuides


More News:


My Trip

My Password Reset

To reset your password, please enter your email address below. An email containing further instructions will be immediately sent to the email address associated with your account.

To top