Давайте дізнаємося Індонезію з TravelPapa Гіди!

Як правило, кожен, хто приходить в Індонезію в перший раз слухає популярної легенди від місцевих гідів, які широко поширені по всьому острову.

Він каже, що багато багато років тому, острів Балі був створений богами виключно для власних потреб, а потім лише деякі чимало часу було прийнято рішення, щоб зробити острів доступним для інших людей.
Основна перевага відвідування Індонезії хороша можливість включати в себе всі основні туристичні розваги в ваш "програми", як відпочиваючі на пляжі, йдучи на деякі активні заходи, відвідування історичних і етнологічних екскурсії, милуючись диким тваринним світом, туризм і т.д. на. До речі, Індонезія вважається одним з кращих "повинен відвідати" місця для всіх любителів пішохідних і серфінгу.
Індонезія привертає щорічно тисячі туристів своїми історичними і культурними пам'ятки, її різноманітних національних парків і їх мешканців, кристально чистих гірських озер, стародавні храми і руїни, чудові вулкани, дивовижні заходи й так далі. Тільки уявіть собі, що може бути краще, ніж вітання схід сонця серед ваших близьких друзів в атмосфері гармонії та тиші? Безумовно вітання схід сонця на вершині реального вулкана! Якщо ви коли - небудь подорож в Балі, наші приватні гіди з Індонезії (як Німан Mahayuna , наприклад), може допомогти вам знайти деякі дійсно незабутні враження!

This text was translated with Google translate, read the original text here


Author: Anastasia Ciolac

Source: TravelPapa.com/PrivateTourGuides


More News:


My Trip

My Password Reset

To reset your password, please enter your email address below. An email containing further instructions will be immediately sent to the email address associated with your account.

To top