Lety z Spojené státy americké do Kuba!

Delta nabízí k obloze trase mezi New Yorku, Miami, Atlanta - Havana
Delta Airlines se nebude zůstat pozadu a bude provozovat pravidelný let do Havany, Kuby do konce roku 2016. Tyto lety budou odcházející již na podzim tohoto roku 2016 z New Yorku-JFK, Kennedyho letišti, Miami International a Jackson mezinárodní letiště Hartsfield Atlanta, nejrušnější letiště na světě.

New York a oblast kolem něj je jedním z největších kubánský-americká komunita ve Spojených státech; Proto je zřejmé, předpovídat obrovskou poptávku po letu z New Yorku-JFK letiště do Havany, Jose Marti mezinárodního letiště. Létající cestující jsou schopni si cenově letenek už, tak neváhejte navštívit TravelPapa.com najít nejlepší letu.

Tyto levné lety z Miami do Havana je odsouzena k úspěchu, protože Miami oblast je známá pro největší populace kubánské-Američana v USA. Delta má v úmyslu provozovat toto jeden z nejrušnějších letu na této trase obloze.

Delta viceprezident Latinské Ameriky a Karibiku Nicolas Ferri řekne o Delta záměrem je, aby se pokusila shromáždit příbuzné a přátele zadáním pole s touto službou a efektivní služby, stejně jako pomáhají turisté objevovat a absorbovat toto skutečně exotické zemi. Můžete si rezervovat zájezdy s travelpapa.com/guides~~pobj
Provozní Nosič bude Boeing 757-200 letadla pro Atlanta a New York tras a jiným letadlem Boeing 737-800 proudová letadla z Miami. Delta začne prodávat letenky do Havany letos v létě. Nicméně, cestující mít na paměti, že důvodem pro cestovní ruch není považována za právní důvod k návštěvě.

Cestovat do tohoto skutečně unikátní destinace cestujících, mohou navštívit TravelPapa.com a rezervovat vstupenky nízkonákladová letecká společnost na základě soukromé Fares s leteckými společnostmi.

This text was translated with Google translate, read the original text here


Author: Yana Sharkevich

Source: TravelPapa.com


More News:


My Trip

My Password Reset

To reset your password, please enter your email address below. An email containing further instructions will be immediately sent to the email address associated with your account.

To top