Авіарейси з США на Кубу!

Пропозиції компанії Delta для неба маршруту між Нью-Йорк, Майамі, Атланта - Гавана
Delta Airlines не збирається відставати і збирається працювати регулярний рейс в Гавана, Куба до кінця 2016 року Польоти будуть вилітають на початку цієї осені 2016 року через Нью-Йорка Джон Ф. Кеннеді, аеропорт імені Кеннеді, Майамі Інтернешнл і Джексон Міжнародний аеропорт Хартсфілд Атланта, найбільш завантаженим аеропортом у світі.

Нью-Йорк і область навколо нього є одним з найбільших кубино-американської громади в Сполучених Штатах; Тому, очевидно, передбачити величезний попит на політ відходячи від Нью-Йорка JFK Airport в Гавану, міжнародний аеропорт Хосе Марті. Літаючі пасажири можуть забронювати недорогі авіаквитки вже, таким чином , не соромтеся відвідати TravelPapa.com , щоб знайти кращий рейс.

В дешеві рейси з Майамі в Гавана приречена на успіх , тому що Майамі район відомий найбільшою популяції кубино-американської в США. Delta планує управляти цим одним з найбільш жвавих польоту на цьому небі маршруту.

Віце-президент компанії Delta Латинської Америки і Карибського басейну Ніколас Феррі говорить про намір компанії Delta, щоб спробувати зібрати разом родичів і друзів, ввівши в поле з цим відмінний сервіс та ефективне обслуговування, а також допомогу туристам відкрити для себе і поглинути цю воістину екзотичну країну. Ви можете забронювати тури з travelpapa.com/guides~~pobj
Чинний носій буде Boeing 757-200 літаків для Атланті і Нью-Йорку маршрутів і інший літак Boeing 737-800 літаків з Майамі. Дельта починає продавати квитки на літак в Гавані цього літа. Проте, пасажир повинен мати на увазі, що причиною для туризму не розглядається як правову підставу для відвідування.

Для того, щоб поїхати в цьому воістину унікальному призначення пасажира може відвідати TravelPapa.com і забронювати дешеві авіаквитки на основі приватних тарифи з авіакомпаніями.

This text was translated with Google translate, read the original text here


Author: Yana Sharkevich

Source: TravelPapa.com


More News:


My Trip

My Password Reset

To reset your password, please enter your email address below. An email containing further instructions will be immediately sent to the email address associated with your account.

To top