Pět obecné typy cestovatelů

Skutečný soukromý průvodce, musí být poměrně dobrý psycholog ve stejnou dobu, protože každý cestující má své vlastní individuální přání, názory a očekávání ohledně turné se chystá na návštěvu.

Tím, jejich preference všechny cestující z celého světa mohou být rozděleny do 5 obecných skupin:

  • Intelektuálové - tím více podrobností váš projev bude mít, tím lepší to bude. Chtějí se dozvědět o všem: kdo a kdy stavěl že prohlídky kulturních památek, proč, co je to oblast tak proslulá, který tam žil a tak dále. Byste měli uvést co nejvíce dat a jmen je to možné, ale měli byste raději být dobře připraven v předstihu, protože vaše cestující mohou zjistit informace, že jsou stále on-line, nebo může být také dobře vzdělaný v tomto tématu.
  • Fotografové - nemohou si představit cestu, aniž by si fotografie nebo video kamery na tom, jak všechny ty krásné krajiny, historických památek a architektonických památek mají být fotografován! Platí pravidlo, které nepotřebují všechny tyto dlouhé proslovy a samozřejmě nepotřebují mnoho detailů, jediná věc, kterou bych vděčný za bude dlouhé pauzy mezi památky pro pořizování dobrých originálních fotografií.
  • Kolektory - chtějí navštívit a / nebo check-in na co největším počtu míst, jak je to možné. S největší pravděpodobností nebudou vás požádat o monotónní řeči nebo jim říkat spoustu detailů, jako pravidlo, název objektu a krátké zajímavé skutečnosti o to je obvykle dost.
  • Gurmáni - tento typ ví hodně o výhodách gastronomické výlety , takže se obvykle seznámí do země s pomocí místní kuchyně, tradiční nápoje, některých místních kulinářských zvyků a tak dále. Takže pokud jste jim ukázat několik dobrých nebo dokonce unikátních místních barů a restaurací - budete dobývat jejich srdce.
  • "Milovníci atmosféra" - tento typ cestovatele touží nejen k návštěvě historických památek, ale také nechat inspirovat atmosférou starých časů, cítit ty éru a tak dále. Obvykle ocení návštěvu zříceniny starého, hrady s duchy, orientální trhy nebo rodových sídel. Zapomeňte na nudné skutečností - že by bylo skvělé připravit některé legendy, záhadné příběhy a dotýkat romány pro tuto skupinu.

This text was translated with Google translate, read the original text here


Author: Anastasia Ciolac

Source: TravelPapa.com/PrivateTourGuides


More News:


My Trip

My Password Reset

To reset your password, please enter your email address below. An email containing further instructions will be immediately sent to the email address associated with your account.

To top