П'ять основних типів мандрівників

Справжній приватний гід повинен бути досить хорошим психологом в той же час, як кожен мандрівник має свої індивідуальні побажання, думки і очікування з приводу туру вони збираються відвідати.

За їх переваги все мандрівники з усього світу можна розділити на 5 загальних груп:

  • Інтелектуали - тим більше деталей ваша мова буде, тим краще буде. Вони хочуть, щоб дізнатися про все: хто і коли побудував цей огляд визначних пам'яток, чому, що це та область настільки відомий, хто жив там, і так далі. Слід зазначити, як багато дат і імен, як це можливо, але ви повинні краще бути добре підготовлені заздалегідь, так як ваші мандрівники можуть перевірити інформацію вони отримують через Інтернет або може бути також добре освіченими в цій темі.
  • Фотографи - вони не можуть уявити собі поїздку , не беручи камеру фото або відео на ньому, як всі ці чудові краєвиди, історичні місця та пам'ятки архітектури повинні бути сфотографовані! Як правило, вони не потрібні всі ці довгі промови і, звичайно ж, не потрібно багато деталей, єдине, що вони були б вдячні за буде довгі паузи між пам'ятками для прийняття хороших оригінальних фотографій.
  • Колектори - вони хочуть відвідати і / або реєстрації по прибутті в якості багатьох місцях , як це можливо. Швидше за все, вони не будуть просити вас за монотонної мови або розповідати їм багато деталей, як правило, назва об'єкта і короткий цікавий факт про те, що як правило, досить.
  • Гурмани - цей тип багато знає про переваги гастрономічних турів , тому вони , як правило , познайомитися з країною за допомогою місцевої кухні, традиційні напої, деякі місцеві кулінарні звичаї і так далі. Так що якщо ви показати їм кілька хороших або навіть унікальні місцеві бари та ресторани - ви будете підкорювати їх серця.
  • "Любителів атмосфери" - цей тип мандрівників скучили не тільки відвідати пам'ятки, а й надихнутися атмосферою давніх часів, відчути ті епохи і так далі. Вони, як правило, цінують відвідати старі руїни, замки з привидами, східні ринки або родові особняки. Забудьте про нудних фактів - це було б здорово, щоб підготувати деякі легенди, таємничі історії і зворушливі романи для цієї групи.

This text was translated with Google translate, read the original text here


Author: Anastasia Ciolac

Source: TravelPapa.com/PrivateTourGuides


More News:


My Trip

My Password Reset

To reset your password, please enter your email address below. An email containing further instructions will be immediately sent to the email address associated with your account.

To top