Pięć ogólne typy podróżujących

Prawdziwy prywatnym przewodnikiem musi być dość dobrym psychologiem w tym samym czasie, jak każdy podróżny ma swoje indywidualne życzenia, opinie i oczekiwania dotyczące trasy mają zamiar odwiedzić.

Poprzez ich preferencje wszystkich podróżnych z całego świata można podzielić na 5 grup ogólnych:

  • Intelektualiści - im więcej szczegółów wasza mowa będzie, tym lepiej będzie. Chcą dowiedzieć się o wszystko: kto i kiedy zbudował że zwiedzanie, dlaczego, co to jest obszar tak znana, którzy żyli tam i tak dalej. Należy wspomnieć, tyle dat i nazw, jak to możliwe, ale należy lepiej być dobrze przygotowane z wyprzedzeniem, ponieważ twoi podróżni mogą sprawdzić informacje płacą online lub może być również dobrze wykształconą w tym temacie.
  • Fotografowie - nie mogę sobie wyobrazić, że podróż bez robienia zdjęć lub kamera wideo na nim, jak tych wszystkich pięknych krajobrazów, zabytków historycznych i architektonicznych zabytków muszą być sfotografowane! Zasadą jest, że nie potrzebują wszystkich tych długich przemówień i, oczywiście, nie trzeba wiele szczegółów, jedyne co oni być wdzięczni będą długie przerwy między zabytków do robienia dobrych oryginalnych zdjęć.
  • Kolektory - chcą odwiedzić i / lub zameldować się w tak wielu miejscach, jak to jest możliwe. Najprawdopodobniej nie poprosi o monotonnym mowy lub mówienie im wiele szczegółów, co do zasady, nazwa obiektu i krótkim Ciekawostką jest zazwyczaj wystarczające.
  • Smakosze - ten typ wie dużo o zaletach kulinarnych wycieczek , więc zazwyczaj zapoznają do kraju z pomocą lokalnej kuchni, tradycyjnych napojów, niektórych lokalnych kulinarnych zwyczajów i tak dalej. Więc jeśli pokazać im kilka dobrych lub nawet unikalne lokalne bary i restauracje - można podbić ich serca.
  • "Miłośnicy Atmosphere" - ten typ podróżujących tęsknią nie tylko do odwiedzenia zwiedzanie, ale także, aby uzyskać zainspirowany atmosferą dawnych czasów, aby poczuć te era i tak dalej. Zwykle docenić odwiedzając stare ruiny, zamki z duchami, rynków wschodnich lub rodowych posiadłości. Zapomnij o nudnych faktów - byłoby wspaniale, aby przygotować jakieś tajemnicze legendy, opowiadania i powieści wzruszające dla tej grupy.

This text was translated with Google translate, read the original text here


Author: Anastasia Ciolac

Source: TravelPapa.com/PrivateTourGuides


More News:


My Trip

My Password Reset

To reset your password, please enter your email address below. An email containing further instructions will be immediately sent to the email address associated with your account.

To top