Levné letenky a bezdrátové připojení k internetu na palubě.

Rezervované vstupenky on-line a budete mít připojení k internetu i na palubě.

To je věk technologie, a lidé jdou ruku v ruce s nejvíce inovativních technologií. Jestliže doteď, kdy lidé cestovali letadlem, byli požádáni, aby uhasit zcela mobilní, ale nyní jsou schopni získat přístup k bezdrátové připojení k internetu dokonce být na palubě letadla .

Můžete cestovat s travelpapa.com s částí bezdrátové připojení k internetu na palubě. A leteckými společnostmi , které nabízejí takové možnosti je Lufthansa , Aeroflot , Delta Airlines , Emirates , Finnair a další.

Lufthansa je považován za první leteckou společností na světě instalovat bezdrátové připojení k internetu na palubách svých letadel. Cestující mohou mít přístup k internetu pomocí mobilních telefonů nebo notebooků.

Jestliže až dosud lidé měli omezený přístup k internetu v letadle, nebo tak nějak se věci změnily a každý může mít přístup k internetu, bez ohledu na to nutnost, může dokonce sledovat filmy, nebo použít sofistikovanější programy.

TravelPapa com nabízí nejlevnější vstupenky , a budete mít některé z nejzajímavějších letu nebudete mít čas se nudit ..

This text was translated with Google translate, read the original text here


Author: Cristina Surdu

Source: TravelPapa.com


More News:


My Trip

My Password Reset

To reset your password, please enter your email address below. An email containing further instructions will be immediately sent to the email address associated with your account.

To top