Rezervace letenek letenek pro více letových destinací!

Úvod do indonéské nultý letecká společnost Garuda, indonéské aerolinie

Formulář červenec 20. 2016 Garuda indonéské aerolinie začaly přijímat MasterCard a VISA jako způsob platby prostřednictvím Airlines výkaznictví Corporation (ARC).

Garuda Indonesia je národní leteckou společností v Indonésii, jejího hrdého oficiálního zástupce. Letecká společnost je známá pro své dobré kvality a ceny služeb, což znamená, levné letenky na vnitrostátní lety, jakož i mezinárodních letových destinací. Hlavní základny letecké společnosti jsou mezinárodní letiště Soekarno-Hatta (CGK) Jakarta slouží kapitál Indonésii a mezinárodní letiště Ngurah Rai (DPS) se nachází v jižní části Bali.

Garuda Indonesia provozuje více než 32 domácích letů a 17 mezinárodních letů s jeho flotilou 89 letadel. Jedná se o první indonéská letecká společnost se připojit k alianci SkyTeam.

Kromě toho, Garuda Indonesia plánuje expanzi do zahraničí tím, že investuje do své dálkové strategie. Letecká společnost se domnívá, že tím, že vypustí a udržování dlouhou trať letových tras mezinárodní profil Garuda bude zlepšení a Jakarta hub se etablovat jako hlavní mezinárodní tranzitní bod.

Neváhejte a rezervovat levný let Garuda Indonesia do vnitrostátních nebo mezinárodních destinací TravelPapa.com!

This text was translated with Google translate, read the original text here


Author: Yana Sharkevich

Source: TravelPapa.com


More News:


My Trip

My Password Reset

To reset your password, please enter your email address below. An email containing further instructions will be immediately sent to the email address associated with your account.

To top