Podróż do Macedonii

Każdy wie o najbardziej popularnych celów turystycznych, ale co najwyżej ... nietypowych?

Prawie całe terytorium Republiki Macedonii jest pokryta licznymi starożytnych i średniowiecznych zabytków historycznych i szczególną cechą tego kraju jest wspaniała przyroda, która jest traktowana z ostrożnością, a co sprawia, że kraj jest uważany za jeden z najlepszych europejskich ośrodkach dla wszystkich miłośnicy sportu - turystyka, wspinaczka, rafting, wędkarstwo i tak dalej. Z powodu tych wszystkich rzeczy, Macedonii rozpoczyna się dość popularne wśród turystów wśród turystów z całego świata.
Mimo że jest bardzo łatwa do osiągnięcia w kraju i jest uważany za dość dobrze rozwinięte jeden, Macedonia dziś jest uważany za jeden z krajów najbardziej niezbadanych Europy ze wszystkich swoich wspaniałych gór, tajemniczych ruin, maleńkich starych wsiach, widoki zapierające dech w piersiach i tak dalej ,
Główne Atrakcje Turystyczne kraju są reprezentowane przez jego historycznego dziedzictwa, które zawiera wiele starożytnych klasztory, kościoły i fortece, rozsianych po całym kraju. Inne popularne miejsca turystyczne w Macedonii są dobrze znane jeziorem Ohrid, Mawrowo, Parku Narodowego Galichitsa, Vodno Mountain i jego Millenium Cross, liczne malownicze macedońskiej wioski i tak dalej.
Każdego roku wiele ciekawych imprez i rozrywek odbywają się w miastach kraju, w tym w Ohrid Summer Festival, International Jazz Fesrival, która odbyła się w Skopje, który jest na drodze stolicą kraju, i tak dalej.
TravelPapa Przewodniki mają wiele prywatnych przewodników, które są zawsze gotowi pomóc odkryć przepiękne miejsca i znaleźć jakieś porywające widoki Republika Macedonii. Zoran Stavrevski i wiele innych macedońskich prowadnice są gotowe podzielić się najlepsze wspomnienia i doświadczenia tego wyjątkowego kraju z tobą.

This text was translated with Google translate, read the original text here


Author: Anastasia Ciolac

Source: TravelPapa.com/PrivateTourGuides


More News:


My Trip

My Password Reset

To reset your password, please enter your email address below. An email containing further instructions will be immediately sent to the email address associated with your account.

To top