Non-stop letů z Londýn do USA!

Dobrá zpráva pro cestující, kteří cestují z Londýna do San Francisca / Los Angeles a vice versa.

Dobrá zpráva pro letové cestující, kteří létají z Londýna do San Francisca / Los Angeles a vice versa. Pokud letíte s United Airlines , než budete rádi zjistili, že letecká společnost bude poskytovat druhým denní lety do těchto destinací.

Mezi lety z Londýn do San Franciska a zpátečním letu ze San Francisca do Londýna začne přepravu cestujících svou 30. října 2016. Druhý den letu z Heathrow do San Franciska bude v 11:40 odchýlit denně, a dorazí na 15:40 téže den. Odjezd ze San Franciska bude v 16:15, přistání v 09:40 následujícího dne v Londýně Heathrow.

United Airlines poskytují Boeing 787-8 Dreamliner letadla pro tento let. Letadlo má 219 míst k sezení na palubě, 36 z nich jsou ploché lůžko v Business třídě a 183 jsou v ekonomické třídě, kde 70 míst jsou Economy Plus sedadla s větším prostorem pro nohy a osobního prostoru.

Dalším novým letu United Airlines, které zavádíme je non-stop přímý let z Londýna do Los Angeles , bude jít v létě 2017, takže cestující budou moci rezervovat letenky pro tento nový denní flight.This letem odletí na na 11:40 denně, přistání v Los Angeles v 05:20 téhož dne. Odchod pro zpáteční let bude v 15:10 s příletem do Londýna Heathrow v 09:40 následujícího dne.

United Airlines poskytují Boeing 787-9 Dreamliner letadla pro tento let. Letadlo má 252 míst k sezení na palubě, 48 z nich jsou-plochých lůžek v Business třídě a 204 v ekonomické třídě, kde 88 míst budou Economy Plus sedadla.

Cestující se mohou těšit tyto pohodlné letových trasách jízdenky kniha letenek on-line na TravelPapa.com

This text was translated with Google translate, read the original text here


Author: Yana Sharkevich

Source: TravelPapa.com


More News:


My Trip

My Password Reset

To reset your password, please enter your email address below. An email containing further instructions will be immediately sent to the email address associated with your account.

To top