Objevit Marrákeš s TravelPapa průvodci!

Kombinovaná exotická atmosféra afrických a arabských tradic, dokonalých pláží, nekonečné Sahary, živé trhy a výbornou kuchyní jsou první věci, které přicházejí do mysli po uvedení nádherné země Maroka.

V dnešní době, cestovní ruch je považován za jeden z hlavních odvětví marockého hospodářství, který je obecně zaměřena na pobřeží země, její historii a kultuře, včetně historických měst v zemi. Existuje mnoho různých památek v Maroku , takže každý bude moci najít něco zajímavého pro sebe. Jedním z hlavních turistických destinací v zemi je Marrákeš - starobylé město, plné mnoha atrakcemi: zpěváků, tanečníků, hadů, různých umělců, obchodníků a tak dále. A nezapomeňte na několika muzeích, absolutně vzrušující nakupování a surfování, což je docela populární v některých oblastech země. Pokud chcete, aby vaše Moroccan dobrodružství, které mají být dobře naplánované, jedinečné a zvláštní, jeden z našich průvodců marockých, Amar Taou , může určitě ukážu některé naprosto jedinečná místa, měli byste prostě jít do TravelPapa vodítka a zeptejte se.


This text was translated with Google translate, read the original text here


Author: Anastasia Ciolac

Source: TravelPapa.com/PrivateTourGuides


More News:


My Trip

My Password Reset

To reset your password, please enter your email address below. An email containing further instructions will be immediately sent to the email address associated with your account.

To top