Odkryj Marrakech z TravelPapa Guides!

W połączeniu egzotyczna atmosfera afrykańskich i arabskich tradycji, doskonałe plaże, niekończące się Sahary, rynków żywe i pyszne dania są pierwsze rzeczy, które pojawią się na myśl po wspomnieć wspaniały kraj Maroko.

Obecnie turystyka jest uważany za jeden z głównych sektorów gospodarki marokańskiej, która jest na ogół koncentrowały się na wybrzeżu kraju, jego historii i kultury, włącznie z najstarszych miast w kraju. Istnieje wiele różnych zabytków w Maroku , dzięki czemu każdy będzie mógł znaleźć coś ciekawego dla siebie. Jednym z głównych ośrodków turystycznych w kraju jest Marrakesz - starożytne miasto, wypełniony licznymi atrakcjami: śpiewaków, tancerzy, zaklinaczy węży, różnych artystów, handlowców i tak dalej. I nie zapomnieć o wielu muzeów, absolutnie ekscytujące zakupy i surfingu, który jest dość popularny w niektórych regionach kraju. Jeśli chcesz, aby marokański adventure być dobrze zaplanowane, niepowtarzalny i wyjątkowy, jeden z naszych przewodników marokańskich, Amar Taou może zdecydowanie pokazać niektóre absolutnie unikatowe miejsca, należy po prostu przejść do TravelPapa przewodników i zapytać.


This text was translated with Google translate, read the original text here


Author: Anastasia Ciolac

Source: TravelPapa.com/PrivateTourGuides


More News:


My Trip

My Password Reset

To reset your password, please enter your email address below. An email containing further instructions will be immediately sent to the email address associated with your account.

To top