Rezervovat levné letenky do USA!

TAP Portugal a American low-cost JetBlue jsou nyní nabízí code-sharové lety.

TAP a americká společnost JetBlue jsou nyní zapojeni do smlouvy o code-share jako součást obchodní partnerství mezi oběma leteckými společnostmi. Toto uspořádání umožňuje poměrně snadné možnosti letem do mnoha různých letových míst ve Spojených státech, které nabízejí klientům velmi dobré spojení z JetBlues původy letu s odletem z New Yorku JFK , a odlétajících z Bostonu BOS.

Vzhledem k tomuto uspořádání TAP Portugal může nyní přidat svůj číselný kód JetBlue lety s odletem z New Yorku JFK nebo z Bostonu BOS k velkému různých letových bodů v USA - to bude 34 letových destinací celkem - zahrnující lety do Richmond a Tampa , lety do San Juan , přelet do Savannah , stejně jako letový cíl do az New Orleans, Detroit, Orlando, Las Vegas, cestující mají nyní možnost rezervovat letenky do Chicaga , letět do Washingtonu, Los Angeles, navštívit San Francisco a více.

Kromě toho, aby letových destinací Newark a Miami, kde již letecká společnost má letu do USA, z kohoutku zvětšené Portugalsko své letové trasy dne 11. června do Bostonu, proto nyní mohou cestující rezervovat levnou letenku do USA , z Lisabonu do Bostonu, nebo podívejte se low-cost formulář Lisabon do New Yorku. Tyto 2 nové trasy výše uvedené bude proveden nový Airbus A330 letadle, v důsledku stoupající až třicet množství týdenních výlety TAP lety mezi Portugalskem a ve Spojených státech .

Cestující zde také výhody takové dohody code-sharové mezi těmito dvěma leteckými společnostmi, protože JetBlue je vynikající na palubě služby. Letecká společnost je hrdý na to, nabídnout servis, který získal ocenění poskytuje největší prostor pro nohy v ekonomické třídě; "Fly-Fi" "vysokorychlostní širokopásmové připojení k internetu ve vzduchu; neomezené nápoje a občerstvení; živé televizní vysílání a mnoho rozhlasových stanic.

This text was translated with Google translate, read the original text here


Author: Yana Sharkevich

Source: TravelPapa.com


More News:


My Trip

My Password Reset

To reset your password, please enter your email address below. An email containing further instructions will be immediately sent to the email address associated with your account.

To top