Резервуйте дешеві квитки на літак в США!

TAP Portugal і американський недорогий JETBLUE тепер пропонують код-шер рейси.

TAP і американська компанія JetBlue в даний час займається угоди код-шер в рамках комерційного партнерства між двома авіакомпаніями. Така компоновка забезпечує досить зручні варіанти перельоту в самих різних точках польоту в Сполучених Штатах, пропонуючи своїм клієнтам дуже хороші зв'язки з JetBlues своїм витоків польоту вилітають з Нью - Йорка Джон Ф. Кеннеді , і вилітають з Бостона BOS.

Завдяки такому розташуванню, TAP Portugal тепер може додати свій номер коду на рейсах компанії JetBlue , що вилітають з Нью - Йорка Джон Ф. Кеннеді або з Бостон BOS до великої різноманітності точок польоту в США - це буде 34 напрямки польотів в цілому - з участю рейси в Річмонд і Тампа , рейси в Сан - Хуан , рейс в Саванна , а також призначення польоту і з Нью - Орлеан, Детройт, Орландо, Лас - Вегас, пасажири тепер мають можливість замовити квитки на літак в Чикаго , летіти до Вашингтона, Лос - Анджелес, відвідати Сан - Франциско і більше.

Крім того, для напрямку польоту Ньюарк і Майамі, де авіакомпанія вже має політ, TAP Portugal розширила свої маршрути польотів 11 червня в Бостоні, тому зараз пасажири можуть забронювати дешевий квиток на літак в США , з Лісабона в Бостон, або купувати недорогий вид Лісабон в Нью-Йорк. Ці 2 нові маршрути , згадані вище , будуть проводитися на новому Airbus A330 площині, в результаті зростання до тридцяти кількість щотижневих поїздок TAP рейси між Португалією та Сполученими Штатами .

Пасажири також знайдуть переваги такої угоди код-шер між цими двома авіакомпаніями, через JetBlue знаходяться в обігу на борту служби. Авіакомпанія рада запропонувати послугу, яка отримала нагороду забезпечуючи найбільш простір для ніг в економ-класі; "Муха-Fi '' високошвидкісну широкосмугового доступу в Інтернет в повітрі; безмежні напої та закуски; в прямому ефірі і багато каналів радіо.

This text was translated with Google translate, read the original text here


Author: Yana Sharkevich

Source: TravelPapa.com


More News:


My Trip

My Password Reset

To reset your password, please enter your email address below. An email containing further instructions will be immediately sent to the email address associated with your account.

To top