Prozkoumejte Rio s TravelPapa Guides

Není to sporné, že Brazilci mohou tančit, smát se a hrát bez ohledu na okolnosti. Stejně jako Krista Spasitele v pravém horním Corcovado, který může být viděn z téměř libovolného místa v Rio de Janeiru, bude Brazilci přijali vás s otevřenou náručí.

Tam je něco o perfektní kombinaci nádherné scenérie, optimistická hudba, sbíhání slin jídlo a příjemné sluníčko, které dělají Brazilci nejšťastnější závod.
Jeden z největších měst v Brazílii , Rio de Janeiro, je považován za obrovský turistická atrakce v Brazílii, kde určitě chtít, aby se ujistil, že je fotoaparát dobře nabitý. Slintat nad úchvatný výhled na město, který je třeba vidět, abyste uvěřili, jak si vzít lanovkou až na Sugar Loaf (nebo chcete-li výlet na 396 metrů na vrchol, tato možnost je vždy k dispozici).
Socha Krista na vrcholu Corcovado hora je jedním ze 7 divů světa. Získat vstupenky se dívat na fotbal na stadionu Maracana a vyfotit vedle Pelého stopy, který je oslavován jako národní hrdina, pokud jde o fotbal.
Existují miliony způsobů, jak skončit v noci, ať už je to společenský tanec, sportovní akce, na pláži, nebo dohání na Shakespeara v místním divadle. Iа to vypadá příliš těžké pro vás rozhodnout, kde začít svůj výlet z, můžete požádat některého z našich soukromých průvodců, Patricia Leopoldino , který absolutně ví, jak vytvořit svůj pobyt v Rio de Janeiru nejvíce nezapomenutelný jedna.
Jo, a ještě jedna věc! Definitivní "musí" před odjezdem je chodit do jakéhokoliv pouličního prodavače a pořádku "RODIZIO" grilování nebo "feijoady". Jen řekni jim TravelPapa Guides tě poslal.


This text was translated with Google translate, read the original text here


Author: Anastasia Ciolac

Source: TravelPapa.com/PrivateTourGuides


More News:


My Trip

My Password Reset

To reset your password, please enter your email address below. An email containing further instructions will be immediately sent to the email address associated with your account.

To top