Досліджуйте Ріо з TravelPapa Гіди

Це не спірно, що бразильці можуть танцювати, сміятися і грати незалежно від обставин. Так само, як Христа Спасителя в верхньому Корковадо, який можна побачити практично з будь-якого місця в Ріо-де-Жанейро, бразильці отримають вас з розпростертими обіймами.

Там-то про ідеальне поєднання гарних краєвидів, оптимістична музика, апетитних їжі, і приємним сонцем, які роблять бразильці найщасливішим гонки.
Один з найбільших міст Бразилії , Ріо - де - Жанейро, вважається величезний туристичний атракціон в Бразилії, де ви безумовно хочете , щоб переконатися , що камера добре заряджена. Слину над захоплюючий вид на місто, який повинен бути побачити, щоб повірити, як ви берете на канатній дорозі до Цукрову Голову (або якщо ви хочете подорожувати пішки 396 метрів до вершини, що параметр завжди доступний для вас).
Статуя Христа на вершині гори Корковадо є одним з 7 чудес світу. Отримати квитки, щоб подивитися футбольний матч на стадіоні Маракана і сфотографуватися поруч з відбитками Пеле, який проголошений як національний герой, коли справа доходить до футболу.
Є мільйони способів, щоб покласти край ніч, будь то бальні танці, спортивні заходи на пляжі, або ловити на вашому Шекспіра в місцевому театрі. Іа це виглядає занадто складно для вас вирішити, з чого почати свою подорож з, ви можете попросити одного з наших приватних гідів, Patricia Леопольдиною , який абсолютно знає , як зробити ваше перебування в Ріо - де - Жанейро самим незабутнім.
О, і ще одна річ! Певний "повинен", перш ніж виїхати, щоб підійти до будь-якого вуличного торговця і порядку "Rodizio" шашлику або "фейжоада". Просто скажіть їм TravelPapa Guides послав вас.


This text was translated with Google translate, read the original text here


Author: Anastasia Ciolac

Source: TravelPapa.com/PrivateTourGuides


More News:


My Trip

My Password Reset

To reset your password, please enter your email address below. An email containing further instructions will be immediately sent to the email address associated with your account.

To top