Przeglądaj Rio z TravelPapa Guides

To nie jest twierdzić, że Brazylijczycy potrafią tańczyć, śmiać się i bawić bez względu na okoliczności. Podobnie jak Chrystusa Odkupiciela na Corcovado górnym, co można zobaczyć na prawie każdym miejscu w Rio de Janeiro, Brazylijczycy przyjmie cię z otwartymi ramionami.

Jest coś doskonałe połączenie pięknej scenerii, muzyka optymistyczne, pysznej żywności i przyjemnego słońca, które czynią Brazylijczycy najszczęśliwszym wyścig.
Jeden z największych miast Brazylii , Rio de Janeiro, jest uważany za ogromny atrakcją turystyczną w Brazylii, gdzie na pewno chcesz, aby upewnić się, że aparat jest dobrze naładowany. Ślinić się piękny widok na miasto, które ma być postrzegane jako uwierzyli, jak wziąć się kolejką linową do Sugar Loaf (lub jeśli chcesz wędrować po 396 metrów do góry, ta opcja jest zawsze dostępna dla użytkownika).
Statua Chrystusa na górze Corcovado Mountain jest jednym z 7 cudów świata. Zdobądź bilety oglądać mecz piłki nożnej na stadionie Maracana i zrób zdjęcie obok śladów Pele, który jest wychwalany jako bohater narodowy, jeśli chodzi o piłkę nożną.
Są miliony sposobów, aby zakończyć całą noc, czy to tańca towarzyskiego, imprezy sportowe na plaży lub dogania na Szekspira w miejscowym teatrze. Iа wygląda to zbyt trudne dla ciebie, aby zdecydować, od czego zacząć swoją podróż z, można zwrócić się do jednego z naszych prywatnych przewodników, Patricia Leopoldino , który absolutnie wie, jak uczynić Państwa pobyt w Rio de Janeiro najbardziej niezapomniany.
Aha, i jeszcze jedno! Zdecydowanie "musi" przed wyjazdem jest przejść się do dowolnego ulicznego i porządku "Rodizio" grilla lub "feijoada". Po prostu powiedz im TravelPapa Przewodniki wysłał cię.


This text was translated with Google translate, read the original text here


Author: Anastasia Ciolac

Source: TravelPapa.com/PrivateTourGuides


More News:


My Trip

My Password Reset

To reset your password, please enter your email address below. An email containing further instructions will be immediately sent to the email address associated with your account.

To top