Jak udělat velký fotogalerii na TravelPapa Guides

TravelPapa Guides je skvělým místem pro podporu sebe jako průvodkyně. Galerie jsou skvělé možnost se prezentovat jako zajímavý průvodcem na cestovatelé.
TravelPapa Guides je skvělým místem pro podporu sebe jako průvodkyně . Galerie jsou skvělé možnost se prezentovat jako zajímavý průvodcem na cestovatelé. Vaše galerie je prezentace sebe, svou službu jako průvodcem a ve vaší zemi. Snímky poskytují více informací než tisíc slov.

Otevřete si účet, najít volbu galerie ve své nabídce. Klikněte na nabídku Add galerii.


Kliknutím na galeriích.Klikněte na ADD GALERII.Postupujte podle našich rad mít atraktivní fotogalerii na své průvodcovské profilu .

Pojmenujte galerii

Titul může být vstup pro cestující otevřít galerii.
Dobrý název předpovídá obsah a upoutá zájem cestovatele.

Udělej si svůj název krátký! Nejlepší z nich je titul pět-slovo, to je dost být čten během 5 sekund. Pokud se cestující budou mít zájem zjistit více informací, on / ona bude otevřít galerii.
Udělej si svůj titul informativní! Nikdo nebude číst nebo se bude snažit pochopit, non-příbuzné nebo zkřivený slova. Váš titul musí být možné v plném rozsahu pro cestující.
Zaměřit se na klíčová slova! Klíčová slova mohou být impulsem k otevření galerie. Klíčová slova pomáhají pochopit účel vaší galerie: fotografie vašeho města, své země, upozorní na výlety.

Přidat fotky
Fotografie jsou velmi důležité, protože fotky podněcovat sdružení, cestující mohou jako něco, co on / ona může slyšet, vidět, chuť, vůně, nebo se cítí procházení galerie. Je-li to možné, přidejte obrazy, které jsou trochu neobvyklé nebo překvapující pro cestující, něco, co může přilákat pozornost a vyvolat zájem o vaše výlety.

Co je třeba zveřejnit:
Fotografie jak vás exkurze
Fotografie se svými cestovatele
Selfie scestovateli
Exkurze zdůrazňuje (ex: muzea)
Fotografie národním jídlem
Fotografie města (ex: architektura budov)

Nepublikujte všechny své fotografie v jedné galerii, rozdělte je v galeriích. Bude hezké mít 10-15 snímků za galerii.

Napsat popis k fotografiím

Víte, že vaše město, protože tam žijí, organizovat výlety dne na den, ale to neznamená, že vaše cestující znají město příliš, možná plánují navštívit své město poprvé. Dejte jim čáru, jak váš výlet budou organizovány. Co máte v úmyslu, aby jim ukázal. Váš popis je třeba odpovědět na otázky: co, kdo, kdy, nebo-li.

Když vaše galerie je připraven, je třeba jej uložit kliknutím na červené tlačítko Save sloupců .

This text was translated with Google translate, read the original text here


Author: Oksana Gogu

Source: TravelPapa.com/PrivateTourGuides


More News:


My Trip

My Password Reset

To reset your password, please enter your email address below. An email containing further instructions will be immediately sent to the email address associated with your account.

To top