Як зробити велику галерею фотографій на TravelPapa Guides

TravelPapa Гіди є відмінним місцем, щоб рекламувати себе в якості гіда. Галереї є прекрасна можливість представити себе як цікавий гід для мандрівників.
TravelPapa Guides є відмінним місцем , щоб рекламувати себе в якості гіда . Галереї є прекрасна можливість представити себе як цікавий гід для мандрівників. Ваші галереї є уявлення себе, ваш сервіс в якості гіда і вашої країни. Зображення більш інформативні, ніж тисячі слів.

Відкрити свій рахунок, знайти опцію Галерея в рядку меню. Натисніть на меню Add галереї.


Натисніть на галереями.Натисніть на ADD GALLERY.Дотримуйтесь наших порад , щоб мати привабливу галерею фотографій на вашому екскурсовод профілі .

Назвіть вашу галерею

Назва може бути вхід для мандрівників, щоб відкрити галерею.
Хороший заголовок пророкує зміст і ловить інтерес мандрівника.

Зробіть своє назва короткий! Кращий один титул п'ять слів, досить прочитати в протягом 5 секунд. Якщо мандрівники будуть зацікавлені, щоб знайти більш детальну інформацію, він / вона відкриє свою галерею.
Зробіть свою назву пізнавально! Ніхто не буде читати або намагатиметься зрозуміти неспоріднених або вузлуваті слова. Ваше назва повинна бути можливим повною мірою, наскільки для мандрівників.
Фокус на ключових словах! Ключові слова можуть бути імпульс , щоб відкрити галерею. Ключові слова допомагають зрозуміти мету вашої галереї: фотографії вашого міста, вашої країни, основні моменти екскурсій.

Додати фотографії
Фотографії дуже важливі, тому що фотографії провокують асоціації, мандрівники можуть зображення щось він / вона може чути, бачити, смак, запах, або відчувати себе переглядають вашу галерею. Якщо це можливо, додавати зображення, які трохи незвичним або дивним для мандрівників, що - то , що може привернути увагу і викликати інтерес для екскурсій.

Що публікувати:
Фотографії, як Ви ведете екскурсію
Фотографії з вашими мандрівників
Селфі з мандрівниками
Екскурсійні основні моменти (наприклад: музеї)
Фотографії національної кухні
Фотографії міста (наприклад: архітектура будівель)

Чи не публікувати всі свої фотографії в одній галереї, розділити їх в галереях. Це буде добре мати 10-15 фотографій в галереї.

Написати опис для ваших фотографій

Ви знаєте своє місто, тому що ви живете там, ви організувати екскурсії день в день, але це не означає , що ваші мандрівники знають місто теж, можливо, планують відвідати ваше місто на перший раз. Дайте їм лінію , як ваша екскурсія буде організовано. Те , що ви плануєте , щоб показати їм. Ваше опис має відповісти на питання: Що, хто, коли, або де.

Коли ваша галерея готова, вам необхідно зберегти його , натиснувши на червону кнопку Зберегти Галерній .

This text was translated with Google translate, read the original text here


Author: Oksana Gogu

Source: TravelPapa.com/PrivateTourGuides


More News:


My Trip

My Password Reset

To reset your password, please enter your email address below. An email containing further instructions will be immediately sent to the email address associated with your account.

To top