Se zabývá tento týden na TravelPapa.com!

Nové dohody code-share podle leteckých společností dělají cestování pro cestující více convinient.

Dohoda o code-share v operačních letů bylo vytvořeno mezi Air Seychelles a srbskou letadlo, vzduch Srbska, v Ruské federaci a východní Evropě.
Počínaje 1. července, Air Seychelles jdou vložit svůj kód na 3 přistýlek destinací provozovaných společností Air Srbsko o lety z Bělehradu do Moskvy, a letové cestující budou moci létat tento code-share lety mezi Paříží a Prahou .

Dohoda o code-share bylo oznámeno mezi Philippine Airlines a Hawaiian Airlines nabízet na svém letu cestujícím přímé síťové mezi Filipínami a Havajských ostrovů.
Tyto změny umožní, aby cestující, kteří letí s Philippine Airlines týdenní destinaci Honolulu změnit Hawaiian Airlines.
Kromě toho budou cestující, kteří používají code-sharové lety mezi inter-ostrovních destinací a Honolulu být schopen se připojit k Philippine Airlines pravidelné lety mezi Honolulu a Manile , navíc kteroukoli ze svých 30 domácích letů.

Delta Airlines a Aerolineas Argentinas S potěšením oznamujeme, že poskytují více letů během léta kvůli své dřívější prohlášení o rozšíření jejich souhlasu code-share.
Letos v létě 2016 června do srpna, Aerolineas Argentinas vloží svůj kód na 5 vnitrostátních letů společnosti Delta, budou mít cestující možnost rezervovat si letenky z Atlanty do Chicaga , létat z Atlanty do San Franciska, koupit letenky on-line letět z New Yorku do Bostonu, letět z Kennedyho do Washingtonu.

Všechny tyto nabídky mohou být získány knižních levných letenek na TravelPapa.com.

This text was translated with Google translate, read the original text here


Author: Yana Sharkevich

Source: TravelPapa.com


More News:


My Trip

My Password Reset

To reset your password, please enter your email address below. An email containing further instructions will be immediately sent to the email address associated with your account.

To top