Угоди на цьому тижні на TravelPapa.com!

Нові угоди код-шер авіакомпаніями роблять подорож пасажирів більш зручно.

Угода код-шер на діючих рейсах було встановлено між Air Seychelles і сербському авіалайнера, Air Сербії, в Російській Федерації та Східної Європи.
Починаючи з 1 - го липня, Air Seychelles збираються вставити свій код на 3 додаткових напрямків у веденні Air Сербія на рейси з Белграда в Москву, і пасажири рейсів зможуть літати цей код-шер рейси між Парижем і Прагою .

Договір код-шер було оголошено між Philippine Airlines і Hawaiian Airlines запропонувати своїм пасажирам рейси прямий мережі між Філіппінами і Гавайських островів.
Ці зміни дозволять пасажирам літати з Philippine Airlines щотижневого призначення Гонолулу, щоб змінити Hawaiian Airlines.
Крім того, пасажири , що використовують код-шер польоти між міжострівні напрямків і Гонолулу буде здатний підключатися до Philippine Airlines регулярних рейсів між Гонолулу і Манілі , на додаток будь-який з 30 внутрішніх рейсів.

Delta Airlines і Aerolineas Argentinas раді повідомити , що вони надають більше рейсів в літній сезон з - за їх попередню заяву про розширення свого угоди код-шер.
Цього літа 2016 червні та серпні, Aerolineas Argentinas буде вставляти свій код на 5 внутрішніх рейсах компанії Delta, пасажири матимуть можливість замовити квитки на літак з Атланти в Чикаго , літати з Атланти в Сан - Франциско, купити квитки на літак онлайн літати з Нью - Йорка Бостон, літати з Кеннеді в Вашингтон.

Всі ці пропозиції можуть бути отримані книги дешеві авіаквитки на TravelPapa.com.

This text was translated with Google translate, read the original text here


Author: Yana Sharkevich

Source: TravelPapa.com


More News:


My Trip

My Password Reset

To reset your password, please enter your email address below. An email containing further instructions will be immediately sent to the email address associated with your account.

To top