Air Canada, членом Star Alliance на TravelPapa.com!

Досліджуйте мережу польотів Air Canada

Досліджуйте Air Canada маршрутна мережаЯкщо пасажир летить в Азії або південній частині Тихого океану, він або вона може відчувати великі тарифи на квитки на літак компанії Air Canada і спробувати комфорт преміум економ на борту.
Якщо пасажири летять в Seol, вони можуть скористатися прямими Air Канади рейси між Торонто і Сеулі .

Пасажири можуть також насолодитися небаченими комфортом повністю Бортові на борту нашого бізнес - класу - трансконтинентальний тепер може запропонувати рейси між Ванкувером і Ньюарк !

Air Canada пропонує наступні міжнародні рейси: Замкнуте переліт з Бостона в Пекін, книга про придбання авіаквитків з Бостона в Амстердам , літати з Нью - Йорка в Гонконг або книга польоту з Чикаго в Гонконг, купити квитки на літак онлайн в Лондон з Філадельфії.

Цього літа 2016 Air Canada рада оголосити новий кінцевий пункт польоту з Торонто до Варшави і це збільшує його поява в Центральній Європі. Пасажири , які замовляють дешеві авіаквитки онлайн на TravelPapa.com можна спостерігати унікальну послугу Air Канади.

This text was translated with Google translate, read the original text here


Author: Yana Sharkevich

Source: TravelPapa.com


More News:


My Trip

My Password Reset

To reset your password, please enter your email address below. An email containing further instructions will be immediately sent to the email address associated with your account.

To top