Kuba se stává populární turistickou destinací v západní oblasti.

Letecké společnosti jsou v boji o cestující létají z USA na Kubu.

Nedlouho poté, co prezident Barack Obama nastavit novou trasu pro vztahy USA-Kuba, letecká firma reagovala a mnoho leteckých společností jsou nyní nabízejí lety z USA na Kubu . Cestující mají nyní možnost rezervovat letenky do měst na TravelPapa.com.

American Airlines poskytují odlety z měst jako New York, Boston, Miami, Philadelphia, Washington DC, Chicago, Atlanta, Los Angeles a další. Příletového Cienfuegos, Holguin, Camaguey Santa Clara, Varadero, Kuba.

Kromě toho, krátce po uvedení zahájení těchto letových destinací American Airlines zařadila první nabídku letenek na prodeji na Kubu. Například z Chicaga, American Airlines se prodávají $ 298 zpáteční jízdné Letadlo na některou z těchto kubánských měst. Tento low-cost letenky dohoda je platná od 7. září do 15. listopadu. Na $ 298 Chicago - Kuba nabídka je znatelný pokles v některých případech kolem 800 $ a 900 $ původních letenek jízdné, že americké aerolinie měly v jejich systému krátce po zprávě nově zavedených služeb na Kubu.

Na druhou stranu musí být tyto cestovní lety po dobu nejméně tři noci nebo v neděli v noci obsahovat pobyt-over na cestě. Kromě toho důvod cestovatelský letět na Kubě by měly být následující: rodinné návštěvy, úřední jednání vlády, novinářská činnost, vzdělání, náboženství, veřejná vystoupení a další.

Cestující by měli také věnovat pozornost, které se týkají kubánský majetek regulacemi se očekává, že cestující předložit doklad o důvodech pro cestování, kdy si letenky on-line , také může být zapotřebí vízum, cestující se doporučuje, aby kontaktovali kubánské velvyslanectví.

This text was translated with Google translate, read the original text here


Author: Yana Sharkevich

Source: TravelPapa.com


More News:


My Trip

My Password Reset

To reset your password, please enter your email address below. An email containing further instructions will be immediately sent to the email address associated with your account.

To top