Куба стає популярним туристичним напрямком у західному регіоні.

Авіакомпанії в боротьбі за мандрівників, що прилітають із США на Кубу.

Незабаром після того, як президент Барак Обама встановити новий маршрут для відносин США-Куба, авіакомпанія бізнес реагував і багато авіакомпаній зараз пропонують рейси з США на Кубу . Пасажири тепер можуть замовити квитки на літак в популярних туристичних напрямків на TravelPapa.com.

American Airlines надають рейси , що вилітають з таких міст , як Нью - Йорк, Бостон, Майамі, Філадельфія, Вашингтон, Чикаго, Атланті, Лос - Анджелес і багато іншого. Рейси, що прибувають в Сьєнфуегос, Ольгин, Камагуей Санта-Клара, Варадеро, Куба.

Більш того, незабаром після заяви про запуск цих напрямків польотів American Airlines включила перше речення про авіаквитків на продаж на Кубі. Наприклад, з Чикаго, American Airlines продає $ 298 туди і назад польоту плату за проїзд на будь-який з цих кубинських міст. Цей недорогий авіаквиток угода дійсна з 7 - го вересня до 15 - го листопада. $ 298 Чикаго - Куба пропозицію є помітне зниження в деяких випадках близько $ 800 і $ 900 оригінальних авіаквитків плати за проїзд, що American Airlines мали в своїй системі незабаром після повідомлення про нововведених послуг на Кубу.

З іншого боку, ці поїздки польоти повинні бути протягом не менше трьох ночей і містять в неділю ввечері сидіти протягом поїздки. Крім того, причина мандрівника летіти на Кубу, повинні бути наступні: сімейні візити, офіційні справи уряду, журналістська діяльність, освіту, релігія, публічні виступи та багато іншого.

Пасажири повинні також звернути увагу , що в зв'язку з кубинськими активами Положень про контролі, мандрівники повинні надати докази причин для поїздки , коли вони бронювання авіаквитків онлайн , а також візи можуть бути необхідні, пасажирам радять зв'язатися кубинського посольства.

This text was translated with Google translate, read the original text here


Author: Yana Sharkevich

Source: TravelPapa.com


More News:


My Trip

My Password Reset

To reset your password, please enter your email address below. An email containing further instructions will be immediately sent to the email address associated with your account.

To top