Rezervace letenek leteckými společnostmi na TravelPapa.com a zvolte preferované sedadla

Při létání s Air Berlin cestující má možnost vybrat zlepšené oblíbená místa.
Air Berlin představuje velmi pěkný přehled o svých kategoriích sedadel na krátké / střední a dálkové lety. Air Berlin cestující mají nyní možnost organizovat jejich letu přesně tak, jak si přejí a rezervovat své oblíbené sedadla letadel až čtyři hodiny před jejich odletem (cestující mohou použít letět míle za to)
Následující kategorie sedadel letadla, které cestující mohou vybrat, jsou: Standardní letadla Seat, Preferred letadla Seat a XL letadlo Seat.

Krátké a střední trasy lety :
Třída standardní bezpečnostní jeho A a B se liší, závisí na jejich umístění na letadle a poskytnout obvyklý Air Berlin komfort sezení.
Výhodné Sedadla jsou umístěny v prvních čtyřech řadách ekonomické třídě.
XL Sedadla mají 15 cm navíc prostor pro nohy, lepší komfort sezení, rychlé vystupování příležitost.

Dlouhém letu zátahu :
Standardní sedadla jsou podobné těm na krátké a střední trať.
Výhodné Sedadla jsou umístěny ve dvou řadách sedadel v přední části, nabízí rychlý vystupování a poskytuje obvyklou Air Berlin komfort sezení.
XL Sedadla jsou zabírat 40 křesel v přední části ekonomické třídě, mají 15 cm navíc prostor pro nohy a jsou vybaveny větší pohodlí při sezení.

Tím, rezervovat vstupenky letenek na TravelPapa.com cestující mají možnost zvolit jinou sedadla při létání s Air Berlin.

This text was translated with Google translate, read the original text here


Author: Yana Sharkevich

Source: TravelPapa.com


More News:


My Trip

My Password Reset

To reset your password, please enter your email address below. An email containing further instructions will be immediately sent to the email address associated with your account.

To top