Бронювання авіаквитків на TravelPapa.com і виберіть кращі місця

При польоті з Air Berlin пасажир має можливість вибрати поліпшені улюблені місця.
Air Berlin представляє дуже хороший огляд своїх категорій місця на далеких рейсах з короткими / середніми і. Air Berlin пасажири мають в даний час можливість організувати свій політ саме так, як вони хочуть, і залишають за собою кращі місця літака до чотирьох годин до вильоту рейсу (пасажир може використовувати прольотів миль для цього)
Наступні категорії повітряних суден місць, які пасажир може вибрати, є: Стандартний літак Сидіння Пільговий літак Сидіння і XL літаків сидіння.

Короткі та середні магістральні рейси :
Клас стандартне сидіння в А і В розрізняються залежно від їх розташування на площині і забезпечити нормальний повітряний БЕРЛІН комфорт.
Перевага Сидіння розташовані в перших чотирьох рядах економ-класу.
XL Сидіння мають 15 см додатковий простір для ніг, покращений комфорт для сидіння, швидка висадка можливість.

Довгий політ улов :
Стандартні сидіння аналогічні тим, які на короткій і середній перспективі.
Перевага місць розташовані в два ряди сидінь в передній частині, пропонуючи швидку висадку і забезпечуючи звичайний повітряний БЕРЛІН комфорт.
XL Кількість місць займають 40 місць в передній частині економ-класу, мають 15 см додатковий простір для ніг і оснащені підвищеної комфортності для відпочинку.

За Бронювання авіаквитків на TravelPapa.com пасажири мають можливість вибирати свої переважні місця під час польоту з Air Berlin.

This text was translated with Google translate, read the original text here


Author: Yana Sharkevich

Source: TravelPapa.com


More News:


My Trip

My Password Reset

To reset your password, please enter your email address below. An email containing further instructions will be immediately sent to the email address associated with your account.

To top