Avianca Airlines, členem Star Alliance na TravelPapa.com

Viz Avianca letové služby na léto 2016

Provozní od 1. června Avianca Airlines nabízí lety z Bogoty do Sao Paolo a Buenos Aires na velké Airbus A-330. Lety jsou v provozu denně; Cestující mohou létat z Miami do Bogoty. Cestující si mohou rezervovat letenky on-line na TravelPapa.com těchto letových destinací.

Kromě toho účinně od 18. července Avianca Airlines nabízí přímé spojení letu z Miami do Cuzco (přes Bogotě) v Peru, známým letovým určení incké říše. První leteckou společností, která nabízí mezinárodní let z Bogoty do peruánské císařského města. Let odjíždí v 7:44 každé pondělí, středa, pátek příchodu na Cuzco a při návratu tytéž dny v 16.01 hod Cestující si mohou koupit letenky on-line na TravelPapa.com do těchto destinací.

Kromě toho mohou cestující rezervovat let z Orlando do Sao Paulu a létat z Miami do Rio de Janeiro provozovaného Avianca Airlines. Tím rezervace letenek on TravelPapa.com cestující může zvolit mezi publikovaných i privátních tarifů. Avianca Airlines má zvláštní jízdné letenek do Brazílie.

This text was translated with Google translate, read the original text here


Author: Yana Sharkevich

Source: TravelPapa.com


More News:


My Trip

My Password Reset

To reset your password, please enter your email address below. An email containing further instructions will be immediately sent to the email address associated with your account.

To top