Avianca Airlines, член Star Alliance на TravelPapa.com

Дивіться послуги Avianca польоту протягом літа 2016 року

Діючи з 1 червня Avianca Airlines пропонує рейси з Богота в Сан - Паулу і Буенос - Айрес на великому Airbus A-330. Польоти працюють щодня; пасажир може вилетіти з Майамі до Боготи. Пасажири можуть замовити квитки на літак онлайн на TravelPapa.com ці напрямки польоту.

Крім того, фактично з 18 - го липня Avianca авіакомпанії пропонує пряме авіасполучення з Майамі в Куско (через Богота) в Перу, відомого призначення польоту імперії інків. Першою авіакомпанією, яка пропонує міжнародний рейс з Богота в перуанській імперський місто. Рейс відправляється о 7:44 ранку кожен понеділок, середу, п'ятницю прибуває в Куско і повернення в ці ж дні в 16.01 вечора пасажири можуть придбати квитки на літак онлайн на TravelPapa.com для цих напрямків.

Крім того, пасажири можуть забронювати рейс з Орландо в Сан - Паулу і літати з Майамі в Ріо - де - Жанейро управляється Avianca Airlines. Бронюючи авіаквитки на TravelPapa.com пасажири могли б вибрати між опублікованими і приватних тарифів. Avianca Airlines має спеціальні тарифи авіаквитків в Бразилію.

This text was translated with Google translate, read the original text here


Author: Yana Sharkevich

Source: TravelPapa.com


More News:


My Trip

My Password Reset

To reset your password, please enter your email address below. An email containing further instructions will be immediately sent to the email address associated with your account.

To top