Objednat exkurze na TravelPapa.com/GUIDES

Léto je nejlepší období objevovat svět. Zvolili jste cíl, ale pojďme aby vaše dovolená nejen relaxační a informativní taky.

Léto je nejlepší období objevovat svět. Zvolili jste cíl, ale pojďme aby vaše dovolená nejen relaxační a informativní taky.

3 kroky pro mentálně prospěšnou dovolenou

Krok 1
Klikněte na odkaz www.travelpapa.com/guides a zadat zemi, kde plánují strávit svoji dovolenouZe seznamu zvolte město, které budete dorazí, nebo byste chtěli navštívit na dovolenou.
Platforma bude nabízet všechny výlety registrovaných průvodci2. krok
Můžete si vybrat ten, který se vám bude líbit, aby si. Vyberte si filtry pro seřazení výlety.Můžete si vybrat další filtry:
Tour Téma:
Přehled City , Food prohlídka, Víno Tour, Archeologické, muzea , Potápění prohlídka
Druhy Tour:
Vodítka mohou prezentovat svou exkurzi jako pěší výlet nebo dopravy: auto, minivan nebo autobusem
Doba trvání:
To může trvat od méně než jedné hodiny do několika dní
cena
Jazyk
Vyberte jazyk, který chcete vodítko pro vedení exkurze
Individuální / group
Chcete-li si soukromou prohlídku , je třeba zvolit individuální prohlídku. Chcete-li vstoupit do skupinové exkurze , nebo chcete-li si výlet pro vás a vaše přátele nebo rodinu, vybrat si výlet skupiny.

Krok 3
Po filtrování seznamu, budete mít možnost kliknout na exkurze, které mohou být zajímavé pro vás a rezervovat ji. Si můžete objednat výlet, pokud jste přihlášení www.travelpapa.com/guides nebo pokud jste nový do TravelPapa Guides, přihlašte následující odkaz: www.travelpapa.com/guides/traveler-registration


 

This text was translated with Google translate, read the original text here


Author: Oksana Gogu

Source: TravelPapa.com/PrivateTourGuides


More News:


My Trip

My Password Reset

To reset your password, please enter your email address below. An email containing further instructions will be immediately sent to the email address associated with your account.

To top