Замовити екскурсію по TravelPapa.com/GUIDES

Літній час є найкращим періодом відкрити для себе світ. Ви вибрали пункт призначення, але давайте зробимо Ваш відпочинок не тільки розслабляючий і інформативний теж.

Літній час є найкращим періодом відкрити для себе світ. Ви вибрали пункт призначення, але давайте зробимо Ваш відпочинок не тільки розслабляючий і інформативний теж.

3 кроки для розумово корисного відпуску

Крок 1
Перейдіть по посиланню www.travelpapa.com/guides~~dobj і введіть країну , де планують провести свою відпусткуЗі списку, виберіть місто, в якому ви приїдете або ви хотіли б відвідати на ваш відпочинок.
Платформа буде пропонувати все екскурсії , зареєстрованих гідівкрок 2
Ви можете вибрати той, який ви хочете замовити. Виберіть фільтри для сортування екскурсії.Ви можете вибрати наступні фільтри:
Тур Тема:
Огляд міста , Їжа тур, Винний тур, археологічні, музеї , дайвінг тур
Типи турів:
Напрямні можуть представити свою екскурсію як пішохідна екскурсія , або транспорту: автомобіль, мінівен або автобус
тривалість:
Він може тривати від менш однієї години до декількох днів
ціна
Мова
Виберіть мову, який ви хотіли б керувати заходами для проведення екскурсії
Індивідуальні / групові
Якщо ви хочете приватний тур , вам потрібно вибрати індивідуальний тур. Якщо ви хочете приєднатися до групової екскурсії , або ви хочете замовити екскурсію для вас і ваших друзів або сім'ї, вибрати екскурсії групи.

крок 3
Після фільтрації списку, ви будете мати можливість натиснути на екскурсії, які можуть бути цікавими для вас, і книга його. Ви можете замовити екскурсію , якщо ви увійти в www.travelpapa.com/guides~~dobj або якщо ви новачок в TravelPapa Guides, зареєструйтесь , перейшовши за посиланням: www.travelpapa.com/guides/traveler-registration~~dobj


 

This text was translated with Google translate, read the original text here


Author: Oksana Gogu

Source: TravelPapa.com/PrivateTourGuides


More News:


My Trip

My Password Reset

To reset your password, please enter your email address below. An email containing further instructions will be immediately sent to the email address associated with your account.

To top