In-letové služby a zabývá od British Airways

Užijte si jedinečné nabídky při létání s britskými aeroliniemi

In-letové služby a zabývá od British Airways

Letenky Kniha o TravelPapa.com. Rezervujte si levné letenky na TravelPapa.com. Létat z Chicaga do Paříže, rezervujte si levné letenky z Lisabonu do New Yorku. Knižní letenky s TAP Portugal a podívejte se na Spojené státy americké levné.

British Airways se otevírají své nejdelší let z Londýn Heathrow do Santiaga de Chile . Let trvá 14 hodin 40 minut, za hodinu více než předchozí nejdelší let British Airways se z Londýna do Buenos Aires.
Cestující létající z letiště Londýn Heathrow mohou také těšit na slevu při preordering během letu jídlo. Kromě toho, American Airlines nabízí cestujícím s odjezdem v londýnské letiště Heathrow , plně plochých lůžek na všechny lety business class.
Dále International Airlines Group (IAG) učinil prohlášení o úmyslu instalovat vysokorychlostní za letu internet na 118 společnosti British Airways letadel na dálkové lety.

Proto, chce-li cestující, aby si všechny tyto potní nabídky: lahodné během letu jídlo, vysoká rychlost za letu internet, cestující mohou rezervovat letenky s British Airways na travelpapa.com.

This text was translated with Google translate, read the original text here


Author: Yana Sharkevich

Source: TravelPapa.com


More News:


My Trip

My Password Reset

To reset your password, please enter your email address below. An email containing further instructions will be immediately sent to the email address associated with your account.

To top