У польоті служби та угод з British Airways

Насолоджуйтесь унікальними пропозиціями при польоті з British Airlines

У польоті служби та угод з British Airways

Бронювання авіаквитків на TravelPapa.com. Резервуйте дешеві авіаквитки на TravelPapa.com. Переліт з Чикаго в Париж, бронювання дешеві авіаквитки з Лісабон в Нью-Йорк. Бронювання авіаквитків з TAP Portugal і летіти в США дешево.

British Airways відкривають свій самий довгий рейс з Лондона Хітроу в Сантьяго - де - Чилі . Політ триває 14 годин 40 хвилин, на годину більше, ніж попередній найдовший рейс British AIRWAY з Лондона в Буенос-Айрес.
Пасажири, що виконують рейси з аеропорту Хітроу також надається знижка при попереднім замовленням в польоті їжі. Крім того, American Airlines пропонує пасажирам з виїздом в аеропорт Хітроу в Лондоні , повністю плоскі ліжка на всіх рейсах бізнес - класу.
Крім того, International Airlines Group (IAG) зробила заяву про планування встановити на високій швидкості в польоті Інтернет на 118 літаків British Airways на далеких рейсах.

Тому, якщо пасажир хоче, щоб користуватися всіма цими потових угод: смачний в польоті харчування, висока швидкість у польоті Інтернет, пасажир може забронювати квитки на літак з British Airways на Travelpapa.com.

This text was translated with Google translate, read the original text here


Author: Yana Sharkevich

Source: TravelPapa.com


More News:


My Trip

My Password Reset

To reset your password, please enter your email address below. An email containing further instructions will be immediately sent to the email address associated with your account.

To top