Brussels Airlines: Lety

Od 1. července, Brussels Airlines nabídne zcela nový produkt na dálkových letech: Ekonomie letenku Plus

Od 1. července, Brussels Airlines nabídne zcela nový produkt na dlouhých tratích lety : Economy výlohy Plus. Současně budou Brussels Airlines bude zlepšení komfortu sezení letenku v celé kabině Economy Class na flotily Airbus A330. Nové opěrky hlavy poskytují oporu měkčí a ergonomičtější hlavy a nové opěradla zajistí dokonalou podporu těla v ramenou úrovni a hladší přechod od opěrky hlavy na sedadla.

Spolu s economy plus lety, Brussels Airlines zavádí které je třeba zaplatit pokročilé letenky místenky : pro cesty ke dni 1. července si vyhrazují pravidelné místo v ekonomické třídě letech bude stát 30 $ (USD) (na osobu / segmentu) a rezervační sedačky s extra prostorem pro nohy v oblasti výstupu bude řádky stát $ 75 (USD) (na osobu / segmentu // hosté musí být v souladu s bezpečnostními předpisy). výběr místa i nadále zdarma pro všechny zákazníky v rámci okna (check-in 26 hodin před odletem) a pro vzdálenou a odbavení na letišti. Vždy je lepší zkontrolovat předem!

This text was translated with Google translate, read the original text here


Author: Igor Kopmar

Source: TravelPapa.com


More News:


My Trip

My Password Reset

To reset your password, please enter your email address below. An email containing further instructions will be immediately sent to the email address associated with your account.

To top