рейси Brussels Airlines

Станом на 1 липня, Brussels Airlines буде пропонувати новий продукт на далеких рейсах: Економіка авіаперельоту

Станом на 1 липня, Brussels Airlines буде пропонувати новий продукт на далеких рейсах : Економіка авіаперельоту. У той же час, Brussels Airlines буде поліпшення комфорту сидіння авіапереліт в усьому салоні економічного класу на флоті Airbus A330. Нові підголівника забезпечують більш м'який і більш ергономічну опору для голови, і нові Спинки забезпечити ідеальну підтримку тіла на рівні плечей і більш плавного переходу від підголівника до спинки.

Поряд з економією Plus рейсів, Brussels Airlines вводить підлягають оплаті передові рейси Бронювання місць : для подорожей за станом на 1 липня, залишаючи за собою регулярне місце в економ - класу рейсів буде коштувати $ 30 (USD) (на людину / на сегмент) і бронювання місць з додатковим простором для ніг на виході рядка буде коштувати $ 75 (USD) (на людину / в сегменті // гості повинні бути сумісні з правилами техніки безпеки). Вибір місця залишається безкоштовно для всіх клієнтів в межах вікна реєстрації (26 годин до вильоту), а також для дистанційного і реєстрації в аеропорту. Завжди краще перевірити заздалегідь!

This text was translated with Google translate, read the original text here


Author: Igor Kopmar

Source: TravelPapa.com


More News:


My Trip

My Password Reset

To reset your password, please enter your email address below. An email containing further instructions will be immediately sent to the email address associated with your account.

To top